ЧИ МОЖНА ВИГРАТИ “THE NEW IPHONE X FOR $1” І ЯК ПОТІМ ПОВЕРНУТИ ГРОШІ?

iPhone X анкета
iPhone X виграти

Вспливаючі вікна від radiospick.net з повідомленням “The new iPhone X for $1” все більше і більше розповсюджуються серед он-лайн користувачів. На превеликий жаль, зловмисники, що створили цей вірус, так добре все продумали, що кількість їхніх жертв росте з кожним днем.

Зазвичай це відбувається так: користувач, нічого не підозрюючи, перенаправляється на сторінку, що містить вірус, через невелике опитування:

Після закінчення цього опитування користувач виграє свій “приз”, той самий iPhone X за $1. Для його отримання необхідно заповнити невелику форму з особистою інформацією: ім”я, адреса, e-mail і, (звичайно ж!), дані кредитної карти – саме для того, щоб сплатити той самий 1 долар. Зрозуміло, що замість смартфону жертва отримує порожню кредитну карту та витік особистої інформації.

Не спокушайтесь на подібні привабливі призи, подумайте самі: нащо комусь віддавати користувачам iPhone X (чи будь-який інший цінний приз) за заповнення звичайної анкети? Це просто добре спланована, спритна хитрість хакерів, щоб заробити на своїх жертвах.

Що робити, якщо ви все ж таки виявили у себе цей вірус?

  1. Наявність вспливаючих вікон говорить про те, що є висока ймовірність того, що вірус уже на вашому комп”ютері. Вам необхідно якомога швидше просканувати його та видали можливі зарази, поки вони не наробили непоправної шкоди. Без антивірусного захисту ви зараз дуже уразливі.

>Інструмент для сканування та захисту комп”ютера

>Інструмент для сканування та захисту Android

2. Якщо ви вже відправили дані кредитної карти, то вам необхідно зв”язатися з банком для консультації. У вас є можливість повернути свої гроші, якщо вони вже зняті, і, звичайно, убезпечити свій рахунок через блокування карти.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *