ANTI-MALWARE GRIDINSOFT we fight malware since 2009 SCAN & REMOVE TO STAY PROTECTED = W E D E T E C T = NEW AND RISING THREATS

Anti-malware - Захист від шкідливих програм 2024

Захист вашого комп'ютера та запобігання шкідливим програмам - це основна необхідність. Gridinsoft Anti-Malware є потужною програмою, що надає надійний захист від усіх типів шкідливих програм, таких як віруси, троянські програми, шпигунське програмне забезпечення, рекламне програмне забезпечення та інше.

У відміну від інших програм захисту від шкідливого ПЗ, які ґрунтуються на методі підписування, Gridinsoft Anti-Malware використовує передові алгоритми та евристичні методи для виявлення та видалення шкідливих програм в режимі реального часу. Це гарантує, що навіть найскладніші інфікування будуть виявлені та видалені негайно.

Gridinsoft Anti-Malware є швидким, надійним та простим у використанні, ідеальним для початківців та досвідчених користувачів. Він пропонує швидкі та глибокі сканування, а також настроювані параметри сканування, що дозволяє налаштувати захист на свій смак.

Захистіть свій комп'ютер від атак шкідливих програм за допомогою Gridinsoft Anti-Malware. Завантажте його зараз і забезпечте необхідний розширений захист для вашої комп'ютерної безпеки.

Ми допоможемо усунути: програми-вимагачі, шпигунські та рекламні програми, віруси та інше шкідливе програмне забезпечення.

Безкоштовний пробний період 6 днів

cybersecurityanti-malwareransomware removalprotectionanti-spywaretrojan scanner杀毒软件最佳防胁扫描仪pc protectionSECURITYTROJAN KILLERTROJAN REMOVERANTIVIRUScyberattackbest antivirusanti-rootkitgridinsoft
Дивтися 'How TO' відео

Цей засіб для боротьби зі шкідливим ПЗ вартий уваги!

Ліцензія
Корисна, за словами наших користувачів

Наш Facebook рейтинг

4.7 з 5

Ефективний, оскільки ми робимо його таким

Срібна відзнака OPSWAT

OPSWAT — це організація, що займається захистом даних та пристроїв від загроз. Він сертифікує програми, що забезпечують приватність кінцевих точок, оцінюючи сумісність, помилкові спрацьовування та якість.

Зрозумілий

Дружній

Зручний та корисний

animation

Як почати працювати з Anti-malware?

 1. Завантажте програму Anti-malware

  Ми пропонуємо 6-денний віпробний період, щоб спробувати сканер на своєму комп’ютері та перевірити, чи це справді те, що ви шукаєте.

 2. Запустіть сканування щоб перевірити, чи є у системі підозрілі або аномальні процеси.

  Сканування ПК може зайняти деякий час, залежно обраного типу сканування. За замовчуванням буде запущено швидке сканування. Завжди буде доречним стандартне сканування, та воно займає більше часу.

 3. Get the result. Згодом ви побачите, які конкретні загрози були виявлені.

  Слід звернути увагу на вид загроз. Потенційно небажані програми (так звані PUP) часто з’являються у звіті про результати. Інколи це можуть бути добре відомі інструменти, помічені у розповсюдженні реклами, і ми маємо повідомити вас, якщо це так.
  У багатьох випадках можуть бути виявлені небажані файли. Антишкідливе програмне забезпечення може видалити їх також, та ці файли не є загрозою самі по собі, але можуть бути її частинами.

 4. Аналізуйте. Виявлені загрози мають різні рівні шкідливості.

  Ми маркуємо їх відповідно до рівня небезпеки, щоб допомогти вам зрозуміти, які з них більшою чи меншою мірою впливають на ваш ПК..

 5. Видаляйте загрози. Зазвичай, це займає кілька секунд.

  Насправді файли будуть поміщені в карантин, за винятком файлів, які є надзвичайно небезпечними, вони не повинні залишатися на комп’ютері, оскільки мають здатність до реплікації.

 6. Використовуйте вбудовані інструменти щоб відновити налаштування браузерів.

  Порушення роботи браузера — це поширений збій системи, прямий шлях до численних зловмисних вторгнень. Відновлення налаштувань браузерів (їх може бути кілька у системі), гарна профілактика несанкційованого вторгнення в систему

animation

Отримайте ліцензію для регулярного оновлення списку загроз

Вільна/Пробна

6 днів


безкоштовно

Отримати зараз!

абсолютно БЕЗКОШТОВНА повнофункціональна версія. Дозволяє завершити сканування та вилікувати ваш ПК протягом ПРОБНОГО періоду

Стандартна

одна ліцензія Gridinsoft Anti-malware може бути використана для одного робочого або двох домашніх комп’ютерів.

Сімейна

одна ліцензія Gridinsoft Anti-malware може бути використана для 3 домашніх комп’ютерів.

Розшірена
Сімейна

одна ліцензія Gridinsoft Anti-malware може бути використана для 5 домашніх комп’ютерів.

*Перейдіть до безпечного посилання, натиснувши цю кнопку, де вам буде запропоновано ввести всю необхідну інформацію. Якщо у вас є ПРОМО код, ви також зможете ввести його на наступному кроці.

Вже наш клієнт?

Поновіть ліцензію на захист від зловмисного програмного забезпечення зі знижкою 15%.

Введіть поточний/попередній код активації Anti-malware:

  Anti-malware робить простішими питання безпеки

  Зловмисне програмне забезпечення – це реалії сьогодення у світі вірусів. Багато років сканери приватності були другою лінією захисту, доповненням до арсеналу найкращих антивірусів. Сучасні загрози завжди мають за мету порушення приватності. Тому сканери таких загроз стали обов’язковими інструментами в арсеналі користувачів нарівні з антивірусами. Тримаючи в своєму арсеналі інструмент контролю виконання програм та модуль захисту мережевого трафіку, вам не доведеться шукати щось інше.

  1. Абсолютно новий механізм Gridinsoft Scan24

   Gridinsoft Scan24 Engine не тільки швидко й ефективно виявляє загрози, але й об’єднує елементи схожого походження в групи зі змістовними назвами. Якість сканування забезпечується віртуозною взаємодією між різними частинами списку загроз, що дозволяє швидко ідентифікувати як добре відомі небажані програми, так і нові загрози.

  2. Виявлення на основі сигнатур

   За допомогою наших численних інструментів інтелектуального моніторингу мережі ми швидко виявляємо нові та зростаючі загрози. Часто ми першими публікуємо звіти про наші знахідки та пропонуємо можливість негайно виявити їх на комп’ютері, гарантуючи захист ваших комп’ютерів у найкоротші терміни.

  3. Виявлення на основі поведінки

   Наш модуль постійного нагляду виявляє активність, схожу на поведінку програм-вимагачів, наприклад втручання в системні процеси, поява на робочому столі документа, схожого на повідомлення про викуп, або спробу зашифрувати або видалити резервні копії.

  4. Нейронна мережа Gridinsoft Anti-malware

   Ми створили власну нейронну мережу для двоетапного аналізу шкідливих програм. Ми використовуємо класифікатор у динамічному режимі для поведінкового аналізу та статичний підхід, у якому додатки перевіряються на шкідливість без спроби їх виконання.

  animation

  Надійні рівні захисту для блокування онлайн-загроз

  Рівні захисту

  Gridinsoft Anti-malware
  1. Internet Security

   Технологія фільтрації інтернет-трафіку блокує небезпечні з’єднання, не порушуючи конфіденційність даних користувача. Вміє блокувати онлайн-шахрайство, заражені сайти та шкідливі посилання.

  2. Контроль доступу

   Цей рівень захисту перевіряє всі завантажені та змінені файли на комп’ютері користувача, блокуючи доступ до шкідливих файлів і попереджаючи про наявність маркерів потенційної небезпеки.

  3. Захист перед виконанням

   Щоб зупинити нові та зростаючі загрози, ми перевіряємо кожен файл перед запуском. Ця технологія не є ресурсомісткою, але дозволяє виявляти загрози, які тривалий час присутні на вашому комп’ютері у вигляді троянських вірусів.

  Часті питання

  Ось список запитань і відповідей, пов’язаних із програмою Gridinsoft Anti-malware

  Що таке Anti-Malware?
  Anti-malware – це програма, яка дозволяє виявляти та видаляти шкідливе програмне забезпечення. Також вона може вилікувати вашу систему після кібератаки. За функціональними можливостями Anti-malware і Antivirus рівні. Однак термін «антизловмисне програмне забезпечення» є більш правильним і сучасним, оскільки «комп’ютерний вірус» старіший і відноситься до класу шкідливого програмного забезпечення. Зловмисне програмне забезпечення, власне, є скороченням «шкідливого програмного забезпечення».
  Що використовує anti-malware для визначення чи виявлення нового зловмисного програмного забезпечення?
  Наш інструмент для видалення шкідливих програм використовує бази даних сигнатур, евристичні алгоритми, нейронні мережі та бази даних визначень хмари. Наш автоматичний механізм додає свій підпис до бази даних, коли з’являється нове шкідливе програмне забезпечення. Тим часом наші аналітики додають евристичні правила до евристичної системи, що дозволяє нашому інструменту безпеки виявляти найновіші варіанти цього шкідливого програмного забезпечення. Крім того, наша нейронна мережа вчить нас визначати це зловмисне програмне забезпечення, щоб зупинити цей вірус у майбутньому.
  Якщо anti-malware не виявляє та не видаляє вірус, що мені спробувати в першу чергу?
  Було б корисно, якби ви написали у нашу техпідтримку. Це елементарно - ви можете зробити це саме з нашої програми. Наші спеціалісти попросять вас надіслати додаткову інформацію про вашу систему для проведення ручного аналізу. Після цього нові визначення шкідливих програм будуть завантажені в базу даних, і ви зможете очистити свій ПК.
  Що шукає anti-malware щоб визначити, що програма чи процес є вірусом?
  Gridinsoft Anti-malware перевіряє евристичні фактори, виявлення сигнатур та індикатори компрометації, щоб визначити, чи є процес зловмисним.
  У мене вже інший антивірусний захист.
  Це чудово. Наш сканер шкідливих програм завжди буде вам у пригоді. Gridinsoft Anti-malware не конфліктує з іншими антивірусами. І наш проактивний захист працює досить безперебійно разом із найкращими антивірусними рішеннями на ринку, такими як Microsoft Defender, Eset, Avast, Malwarebytes, McAfee, Bitdefender, Kaspersky, Norton Antivirus тощо.
  Який найкращий захист від шкідливих програм?
  Звичайно, ми знаємо, що наш інструмент Gridinsoft Anti-Malware є найкращим продуктом для видалення шкідливих програм. Однак ви можете переконатися самі, спробувавши Gridinsoft Anti-malware в дії.
  Рекомендовані статті