Trojan Scanner для Android

Безкоштовний Trojan Scanner для смартфонів з системою Android

Trojan Scanner — це швидкий сканер, який використовує спеціальну технологію виявлення шкідливих застосунків. Завдяки щоденним оновленням бази даних нам вдається забезпечити високий рівень виявлення вразливостей на мобільних платформах, не сповільнюючи роботу системи. Він також має дуже незначний вплив на рівень заряду акумулятора, оскільки працює лише за потреби, коли ви самі його запускаєте. Це також істотне питання приватності, адже всі процеси працюють під вашим контролем. Просто встановіть і запустіть його без додаткових налаштувань та реєстрації.

circle phone
arrow slide slide slide slide slide arrow
Trojan Scanner

Нехай і ваш смартфон
буде доглянутим!

Цей сканер також має деякі корисні додаткові функції - він допоможе легко знайти на телефоні програми, які давно не були у виростанні, застаріли або мають занадто низький рейтинг, а також очистити пам'ять смартфона та завантажити програму для перевірки ПК одразу на USB диск.

Ми створюємо програми, які дозволяють швидко виявити стороннє втручання в роботу комп'ютера. Gridinsoft Antimalware — це зручна та швидка програма, яка використовує технологію хмарних сканувань, щоб озброїти ваш комп’ютер найновішими засобами у галузі виявлення вірусів. Після встановлення на ПК ця програма буде перевіряти систему на наявність шкідливих процесів за встановленим розкладом. Коли ж ви шукаєте інструмент, щоб швидко аналізувати стан системи на різних комп'ютерах - тоді вам знадобиться наш Trojan Killer, який можна встановлювати на портативний носій і завжди мати під рукою.

Cure My PC
comp
Крок 1

1

Завантажте

Отримайте Trojan Scanner у Google Play Store
На телефоні скористайтеся додатком Play Store. Знайдіть програму Trojan Scanner. Вибравши програму, торкніться «Встановити». Trojan Scanner є безкоштовним застосунком і не містить жодних вбудованих покупок.
Тут можете знайти APK файл, якщо він вам потрібний.
step
Крок 2

2

ПІД'ЄДНАЙТЕ

Підключіть флешку до телефону. Вам може знадобитися відповідний USB-перехідник для телефону або SD-рідер із картою.

Коли USB-накопичувач підключено, можна завантажити програму для сканування комп’ютера.
step
Крок 3

3

ЗАПУСКАЙТЕ

Тепер підключіть USB-накопичувач до свого комп’ютера, щоб інсталювати програму та запустити сканування.

Програму можна встановити на той самий USB-носій, після чого ви зможете стартувати сканування на будь-якому комп’ютері одразу з USB-накопичувача.
step

Коли потрібний Trojan Scanner?

Ми йдемо в ногу з часом і створюємо програми для реалізації свіжих ідей щодо боротьби з нечесними методами реклами в Інтернеті.

Наша мета — регулярно оновлювати наш список загроз, додавати нову інформацію про програмне забезпечення, яке шкодить (чи може нашкодити) комп’ютеру, загрожує приватності та безпеці даних.

Сотні наших користувачів опиняються у ситуації, коли неможливо запускати програми, оскільки Інтернет заблокований або обмежений через вірусну активність.

Ми мали за мету знайти рішення, і ми його отримали: ви можете завантажити наш сканер за допомогою телефону! Все, що вам потрібно, це отримати Android Trojan Scanner на свій телефон і запустити його.

OPSWAT silver certified

Ми робимо те, на чому добре розуміємося

Ми випустили Trojan Scanner як інструмент для користувачів Android, які піклуються про свою конфіденційність. Ми знаємо, як неприємно, коли смартфон регулярно марнує ваш час настирливою рекламою. Тож протягом багатьох років ми досліджували, як з’являються недобросовісні програми та як їх усунути.

OPSWAT, одна з найавторитетніших організацій, що виступає проти розповсюдження шкідливого програмного забезпечення, нагородила наш продукт срібним сертифікатом.

Ми пишаємося цим результатом і залишимося на наших принципах, щоб дозволити кожному користувачеві зберігати свою конфіденційність.

Якщо у вас залишилися запитання чи пропозиції, надсилайте листи нашому менеджеру служби підтримки: support@gridinsoft.com

ЧаПи

Ось список частих питань стосовно функцій мобільного додатку Trojan Scanner

Як додати шкідливу програму в карантин?
Спочатку потрібно просканувати свій Android пристрій, знайти всі можливі шпигунські програми, трояни, рекламне ПЗ та інші загрози та видаліть їх за допомогою Trojan Scanner. Якщо вам заборонено доступ до сховища, загрози будуть видалені без можливості відновлення видалених даних (виняток становлять системні програми).
Як видалити шкідливі програми з карантину?
Програми з карантину видаляються автоматично після закінчення певного періоду, який можна налаштувати у відповідному пункті меню Налаштування.
Як відновити програми з карантину?
Вам потрібно буде виконати стандартні кроки для встановлення програми після того, як ви натиснете «Відновити» у вікні «Карантин».
Чи можуть шкідливі програми на карантині пошкодити мій пристрій Android?
Ні, не можуть. Програми в карантині вже видалено (а системні програми заморожено) з пристрою. Тому до відновлення вони не становлять загрози.
Навіщо Trojan Scanner потрібен доступ до медіа та сховища?
Trojan Scanner може запитувати дозвіл на доступ до медіа та сховища для надання можливості відновлення додатків, які знаходяться на карантині.
Чому мені потрібно входити в обліковий запис Google?
Якщо ви входите в обліковий запис Google, ви дозволяєте нам збирати статистику використання Trojan Scanner. Після аналізу ми можемо надати найбільш актуальний список загроз.
Як вилікувати загрози Android?
На пристроях Android із root-доступом загроза буде заморожена та додана в карантин без можливості відновлення. Користувачі без прав root будуть попереджені про системну загрозу.
Що таке інформація про список загроз?
Threats List Info — це база даних сигнатур загроз. За допомогою нього Trojan Scanner може виявити шкідливі програми на вашому пристрої Android.
Що таке білий список (White List)?
Це програми, які вважаються безпечними, і користувач додав їх до «Білого списку» або «Списку надійних програм» за допомогою відповідного пункту меню. Під час сканування вони пропускаються.
Що таке Cure my PC?
Якщо вам потрібна допомога в боротьбі з комп'ютерними загрозами ОС Windows, вам слід вибрати пункт меню Cure My PC і слідувати інструкціям. Ця опція допоможе вам видалити зловмисне програмне забезпечення з комп’ютера за допомогою портативної програми Trojan Killer.
Що таке статистика використання?
Статистика використання означає інформацію про останній запуск програми та загальний час використання програми. Це допомагає видалити непотрібні програми. Зустрічається з пристроями з ОС Android 5.0 і вище.