Грідінсофт стала одним із партнерів VirusTotal

VirusTotal+=Gridinsoft

Компанія Грідінсофт стала одним із 68 партнерів VirusTotal, cлужби інформаційної безпеки Google, у категорії сканерів шкідливих програм. В даний час Gridinsoft є другою компанією з інформаційної безпеки в Україні, яка має рівне становище зі світовими технологічними гігантами у цій галузі.

VirusTotal – це безкоштовна онлайн-служба Google, яка аналізує підозрілі файли, допомагає компаніям та користувачам швидко та точно виявляти віруси, хробаків, троянські програми, різноманітні шкідливі та потенційно небезпечні програми.

Ірина Гридіна, генеральний директор ТОВ “Грідінсофт”, коментує: “Грідінсофт стала одним із партнерів VirusTotal – для нас це знакова подія. Вона стала певною віхою на шляху, пройденому нами у сфері боротьби з небезпечним софтом, таке своєрідне визнання. Як платформа для провідних світових компаній з питань комп’ютерної безпеки, VirusTotal має суворі стандарти інтеграції. Ми раді не тільки тому, що технологія виявлення шкідливого програмного забезпечення Gridinsoft відповідає жорстким вимогам, але також вважаємо, що ми можемо зробити цінний внесок у світову спільноту кібербезпеки “.

Прагнучи допомогти користувачам вирішити проблеми гігієни ПК, Gridinsoft постійно вдосконалює досягнення машинного навчання та аналізу великих даних для більш ефективного виявлення вторгнення. Як партнер VirusTotal, завдяки інтеграції інструментів Gridinsoft у масив сканерів для аналізу шкідливих програм, Gridinsoft буде взаємодіяти із спільнотою з питань кібербезпеки. Попереджаючи появу програм-вимагачів, винищуючи шкідливі процеси та приховані можливості для кібератак, ми долучаємося до створення більш безпечного цифрового середовища для пересічних користувачів ПК.

Раніше Gridinsoft розробив інструменти для перевірки ПК на наявність сторонніх вторгнень та їх блокування. Тисячі компаній та мільйони користувачів у всьому світі підтверджують ефективність нашого програмного забезпечення у цій галузі. Роками ми забезпечуємо високу якість розпізнавання загроз сертифікатами OPSWAT.

Нашим флагманським продуктом є Gridinsoft Anti-Malware – зручний сканер, що виявляє шкідливі та потенційно небезпечні програми. Це шлях позбавитися небажаних програм кількома кліками замість довготривалого вишукування прихованих процесів. Подбайте про свій комп’ютер і захистіть свою конфіденційність!

Автор Irina Gridina

Co-Owner and Deputy Manager for all questions

Переглянути всі записи Irina Gridina.

1 Коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *