Ліцензійна угода з кінцевим користувачем TOB ГрідінсофтЦе юридично обов'язкова угода між вами та TOB Грідінсофт. Перш ніж почати використовувати програмне забезпечення, уважно прочитайте наведену нижче юридичну угоду. Встановлюючи та/або використовуючи це програмне забезпечення, ви погоджуєтеся дотримуватися умов цієї угоди.

ВИЗНАЧЕННЯ.

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ означає програмне забезпечення, для якого надається ця Угода та супутні матеріали.

ПРАВОВЛАСНИК (власник усіх прав, ексклюзивних чи інших прав на програмне забезпечення) означає TOB Грідінсофт.

КОМП'ЮТЕР(И) означає апаратне забезпечення, включаючи персональні комп'ютери, ноутбуки, робочі станції або інші електронні пристрої, для яких було розроблено Програмне забезпечення, де Програмне забезпечення буде встановлено та/або використовуватиметься.

КІНЦЕВИЙ КОРИСТУВАЧ (ВИ) означає особу (особи), яка встановлює або використовує Програмне забезпечення від свого імені або законно використовує копію Програмного забезпечення.

НАДАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ.

ТОВ «ГрідінСофт» надає Вам невиключне право на використання цього програмного забезпечення (надалі «Програмне забезпечення») відповідно до умов цієї Угоди. Одну ліцензію на програмне забезпечення можна використовувати лише для ДВОХ домашніх комп’ютерів.
ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА — це послуга, за допомогою якої Правовласник надає допомогу Кінцевому користувачу програмного забезпечення.
Ви можете зв’язатися зі службою технічної підтримки з будь-яким запитанням щодо Програмного забезпечення, надсилаючи заявку: https://support-antimalware.com/.

ОНОВЛЕННЯ.

Якщо ви придбали це програмне забезпечення як оновлення попередньої версії, ця Угода замінює будь-які попередні угоди. Ви не маєте права продовжувати використовувати будь-які попередні версії Програмного забезпечення та не маєте права поширювати попередні версії іншим сторонам.

ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ.

TOB Грідінсофт зберігає авторські права, назву та право власності на програмне забезпечення та письмові матеріали. Ви погоджуєтесь, що Програмне забезпечення та авторство, системи, ідеї, методи роботи, документація та інша інформація, що міститься в Програмному забезпеченні, є інтелектуальною власністю Правовласника. Ви погоджуєтесь жодним чином не модифікувати та не змінювати Програмне забезпечення. Ви не маєте права видаляти чи змінювати будь-які повідомлення про авторські права чи інші повідомлення про власність на будь-яких копіях Програмного забезпечення.

КОПІЇ.

Ви можете створити скільки завгодно копій програмного забезпечення, за умови, що ви гарантуєте, що програмне забезпечення можна використовувати лише на одному комп’ютері в будь-якому екземплярі. Ви не можете поширювати копії Програмного забезпечення або супровідних письмових матеріалів іншим особам. Ви не можете активувати ОДНУ ліцензію на програмне забезпечення на ТРЬОХ чи більше комп’ютерах.

ПЕРЕДАЧІ.

Ви можете передати Програмне забезпечення іншій особі за умови, що Ви повідомите TOB Грідінсофт про передачу, а особа, якій Ви передаєте Програмне забезпечення, погодиться дотримуватися цієї Угоди. Ви також можете перенести програмне забезпечення з одного комп’ютера на інший. Після передачі Ви повинні видалити всі копії Програмного забезпечення з комп’ютера, з якого його було передано. У разі передачі третій стороні Ви повинні видалити програмне забезпечення зі свого комп’ютера. Ви в жодному разі не маєте права тимчасово передавати, призначати, здавати в оренду, продавати або іншим чином розпоряджатися Програмним забезпеченням.

ПРИПИНЕННЯ.

Ця Угода діє до припинення її дії. Ця Угода припиняється автоматично без попередження від TOB Грідінсофт, якщо Ви не дотримуєтеся будь-якого положення цієї Угоди. Після припинення Ви маєте знищити письмові матеріали та всі копії Програмного забезпечення, включаючи модифіковані копії, якщо такі є.

ПОЛІТИКА ВІДШКОДУВАННЯ.

Повернення коштів можна подати лише протягом перших 30 днів після придбання продукту або поновлення.

Повернення коштів за будь-який споживчий продукт Gridinsoft здійснюється нашими платіжними партнерами: 2Checkout (колишній Avangate) або PayPro Global Inc. Переконайтеся, що маєте під рукою номер замовлення, коли звертаєтеся до служби підтримки клієнтів із виставлення рахунків. Щоб розмістити запит на відшкодування, повернення або обмін замовлення, зв’яжіться з нашими партнерами або з нами за адресою support@gridinsoft.com

ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЇ.

TOB Грідінсофт відмовляється від усіх інших гарантій, явних чи неявних, включаючи, але не обмежуючись, будь-які непрямі гарантії товарної придатності, придатності для певної мети та відсутності порушення.

ІНШІ ГАРАНТІЇ ВИКЛЮЧЕНО.

TOB Грідінсофт не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, непрямі, типові, штрафні чи випадкові збитки, що виникли з будь-якої причини, навіть якщо TOB Грідінсофт було повідомлено про можливість таких збитків. Деякі юрисдикції не дозволяють обмеження або виключення випадкових збитків, тому це обмеження може не застосовуватися до вас.
TOB Грідінсофт ні в якому разі не несе відповідальності за будь-яку суму, що перевищує суму, яку ви фактично заплатили за програмне забезпечення. Якщо будуть виявлені будь-які інші гарантії, термін дії таких гарантій буде обмежено 45 днями після дати встановлення програмного забезпечення.

ЕКСПОРТНЕ ЗАКОНОДАВСТВО.

Ви погоджуєтеся не експортувати Програмне забезпечення чи документацію.

ВЛАСНІСТЬ.

Це програмне забезпечення, включаючи його код, документацію, зовнішній вигляд, структуру та організацію, є ексклюзивним продуктом компанії TOB Грідінсофт, яка зберігає права власності на програмне забезпечення, його копії, модифікації або об’єднані частини.