STAY SAFE Keep your privacy well = W E D E T E C T = NEW AND RISING THREATS
img

Сканер вірусів та засіб видалення троянів

Трояни можуть ховатися на вашому комп'ютері та встановлювати шпигунів, програми-вимагачі та інше шкідливе програмне забезпечення без вашого відома. Перевірте наявність троянських програм на вашому комп'ютері за допомогою нашого сканера троянів.

Завантажити > Trojan Remover

Наш сканер троянів зупиняє зараження комп’ютера

Трояни маскуються як невинні файли, але починають руйнувати, щойно заражають ваш комп’ютер. На щастя, ми маємо один із найшвидших і найточніших сканерів троянських програм.

Зупинити зараження троянськими програмами

Якщо на вашому ПК є якісь трояни, ми їх знайдемо та знищимо. І ми гарантуємо, що ви більше ніколи не заразитеся.

Оновлення 24/7

Трояни постійно розвиваються, але ми теж. Тож незалежно від того, які нові трояни ви зустрінете, ми захистимо вас.

Зупиніть усі види зловмисного програмного забезпечення

Наш механізм нейронної мережі та евристичні правила адаптуються до найновіших загроз і зупиняють їх, перш ніж вони досягнуть вашого комп’ютера.

Ми сила!

Ми зупинимо будь-які трояни, які можуть заразити ваш ПК.

Низка рішень для захисту

Вилікуйте свій ПК від будь-якого виду трояни

Антитроянський сканер

Наш Антитроянський сканер виявляє, видаляє та запобігає трояни. Захистіть свій комп’ютер сьогодні за допомогою Gridinsoft Anti-malware.

Ми об’єднали найбільшу в світі мережу виявлення загроз і захист від зловмисного програмного забезпечення за допомогою машинного навчання в єдиний легкий інструмент сканування та видалення трояни, який не сповільнить роботу вашого ПК.

Як видалити троянські віруси

Крок 1 — Інсталюйте Gridinsoft Anti-malware

Завантажте та інсталюйте Gridinsoft Anti-malware. Потім натисніть кнопку «Стандартне сканування», і система виявлення вірусів швидко просканує трояни.

Gridinsoft Anti-malware — Інсталюйте

Крок 2 — Перегляньте знайдені загрози

Після сканування зловмисного програмного забезпечення Gridinsoft повідомляє про виявлені загрози.

Gridinsoft Anti-malware — Перегляньте знайдені загрози

Крок 3 — Видаліть загрози

Коли ви натиснете «Очистити зараз», наш антивірусний інструмент очистить знайдений трояни і загрози, щоб ваш комп’ютер був у безпеці.

Gridinsoft Anti-malware — Видаліть загрози
Платиновий сертифікат OPSWAT

Ми робимо те, що добре знаємо

OPSWAT, одна з найавторитетніших організацій, що виступає проти вторгнення зловмисного програмного забезпечення, нагородила наш продукт платиновий сертифікат.

Ми пишаємося цим результатом і залишатимемося на наших принципах, щоб дозволити кожному користувачеві зберігати свою конфіденційність.

Засіб для видалення троянів якому довіряють мільйони користувачів

Один з найкращих антивірусів
⭐⭐⭐⭐⭐

Чудова підтримка клієнтів, швидка та корисна, антивірус знаходить троянів, тоді як інші антивіруси ні. Я пропоную це на 100%

Хтось o
У мене GridinSoft на трьох…
⭐⭐⭐⭐⭐

Я користуюся GridinSoft протягом трьох років і маю підтримку клієнтів Vip. Як наслідок, у мене ніколи не було жодних проблем, які не можна було швидко вирішити. І захист від зловмисного програмного забезпечення постійно вдосконалюється, тому немає потреби змінювати . Отже, це 5 зірок від мене

Патрік
Дякую за мою безпеку
⭐⭐⭐⭐⭐

Дякую за мою безпеку! Ваша антишкідлива програма багато разів рятувала мене від багатьох поганих речей.

Джошуа А.
Надійний і хороший продукт
⭐⭐⭐⭐⭐

Надійний і хороший продукт. Рік тому GridinSoft успішно допоміг врятувати мій комп'ютер. Я користуюся ним регулярно і всім рекомендую.

Олаві

Часті Питання

Що таке трояни і як вони поширюються?
Троян — це зловмисне програмне забезпечення, яке проникає у ваш комп’ютер, як його давньогрецький кінь. Він маскується під щось корисне або придатне, а потім заражає ваш комп’ютер, коли ви закінчите завантаження. Трояни можна прикріплювати до електронних листів, розміщувати на файлообмінних сайтах або знаходити на незаконних сайтах.
Як видалити троянський вірус?
Якщо ви шукаєте, як видалити троян, настійно рекомендуємо використовувати антитроянське програмне забезпечення, щоб захистити свій комп’ютер. Шукаючи захист від троянів, не погоджуйтеся лише на традиційний антивірусний інструмент. Натомість шукайте рішення, яке захистить вас від шкідливих програм, вірусів тощо за допомогою захисту від шкідливих програм.
Чи хороший Windows Defender для захисту мого комп’ютера?
Windows Defender не має багатьох важливих функцій, які пропонують інші засоби захисту від шкідливих програм, і іноді він навіть блокує чисті файли, яким можна довіряти. Замість цього скористайтеся сканером і видаленням троянських програм, наприклад Gridinsoft Anti-malware із Windows Defender, щоб бути в безпеці та захисті.

Якщо у вас все ще є запитання або пропозиції, надішліть свої листи нашому менеджеру служби підтримки: support@gridinsoft.com