STAY SAFE Keep your privacy well = W E D E T E C T = NEW AND RISING THREATS
img

Виявлення та видалення кейлоггера

Захистіть себе від кейлоггерів за допомогою Gridinsoft Antimalware, найкращого доступного засобу для видалення кейлоггерів. Відновіть контроль над своєю конфіденційністю!

Завантажити > Видалення кейлоггерів

Краще виявлення та видалення Кейлоггер

Кейлоггер є одним із найпідступніших видів шкідливого програмного забезпечення. Він таємно відстежує роботу клавіатури на комп’ютері та передає цю інформацію хакерам.

Ви думаєте, що ваш комп'ютер шпигує за вами? Це може бути правдою! Кейлоггер — це кібернетичне втручання в конфіденційність, моніторинг вашої активності в Інтернеті без дозволу. Крім того, клавіатурні шпигуни можуть викрасти ваші паролі, номери кредитних карток та іншу конфіденційну інформацію.

Один клік надає вам потужність Gridinsoft Anti-malware, яка гасить розширені клавіатурні шпигуни та блокує зловмисні завантаження, перш ніж вони зашкодять. Його справді дуже просто використовувати.

Захистіть свій комп’ютер від кейлоггера

Захистіть свій ПК від кейлоггерів, вірусів, шкідливих програм, програм-вимагачів та інших загроз. Усе в реальному часі.

Перевірка в один клік

Натискання однієї кнопки виявляє вразливі місця на вашому комп’ютері, зокрема небезпечні налаштування, підозрілі доповнення та небажане програмне забезпечення, і допомагає їх усунути.

Зупиніть кейлоггер!

Розширені можливості машинного навчання нашого програмного забезпечення адаптуються до найновіших загроз і зупиняють їх, перш ніж вони досягнуть вашого комп’ютера.

Поверніть контроль над своїм цифровим життям

Приєднайтеся до понад 10 мільйонів інших користувачів Gridinsoft, захищених від клавіатурних шпигунів, шпигунського програмного забезпечення, вірусів та інших загроз.

Низка рішень для захисту

Вилікуйте свій ПК від будь-якого виду кейлоггер

Засіб для видалення кейлоггерів

Наш Засіб для видалення кейлоггерів виявляє, видаляє та запобігає кейлоггер. Захистіть свій комп’ютер сьогодні за допомогою Gridinsoft Anti-malware.

Ми об’єднали найбільшу в світі мережу виявлення загроз і захист від зловмисного програмного забезпечення за допомогою машинного навчання в єдиний легкий інструмент сканування та видалення кейлоггер, який не сповільнить роботу вашого ПК.

Як видалити кейлоггер

Крок 1 — Інсталюйте Gridinsoft Anti-malware

Завантажте та інсталюйте Gridinsoft Anti-malware. Потім натисніть кнопку «Стандартне сканування», і система виявлення вірусів швидко просканує кейлоггер.

Gridinsoft Anti-malware — Інсталюйте

Крок 2 — Перегляньте знайдені загрози

Після сканування зловмисного програмного забезпечення Gridinsoft повідомляє про виявлені загрози.

Gridinsoft Anti-malware — Перегляньте знайдені загрози

Крок 3 — Видаліть загрози

Коли ви натиснете «Очистити зараз», наш антивірусний інструмент очистить знайдений кейлоггер і загрози, щоб ваш комп’ютер був у безпеці.

Gridinsoft Anti-malware — Видаліть загрози
Платиновий сертифікат OPSWAT

Ми робимо те, що добре знаємо

OPSWAT, одна з найавторитетніших організацій, що виступає проти вторгнення зловмисного програмного забезпечення, нагородила наш продукт платиновий сертифікат.

Ми пишаємося цим результатом і залишатимемося на наших принципах, щоб дозволити кожному користувачеві зберігати свою конфіденційність.

Захист від кейлоггера якому довіряють мільйони користувачів

Gridinsoft - дуже гарний антивірус…
⭐⭐⭐⭐⭐

Gridinsoft - дуже гарна програма антивіруса. Її легко встановити та чудово очищує.

akdr bozo
Gridinsoft Anti-Malware
⭐⭐⭐⭐⭐

Gridinsoft Anti-Malware - я використовую цей софт вже кілька років. Я вважаю, що це відмінний захисний софт. Він повністю очищує кожний куточок комп'ютера від шкідливих програм, якщо вони є.

Rıza Uyar
Чудова програма, чудова підтримка
⭐⭐⭐⭐⭐

Чудова програма з простим інтерфейсом. Мій систему очистили за одне сканування. Виникли проблеми з активацією, але їхня підтримка вирішила це за кілька хвилин. 5 зірок, просто і зрозуміло.

Helena Mormuliak
Професійно та ефективно
⭐⭐⭐⭐⭐

Я обміняв кілька листів з їхньою технічною підтримкою. Вони завжди відповідали, хоча іноді це тривало два дні, і, нарешті, вони вирішили мій проблему, і мені вдалося позбутися шкідливих програм, які викликали проблеми на моєму комп'ютері.

Borut Bric

Часті Питання

Що таке кейлоггер?
Keylogger — це шкідливе програмне забезпечення, яке реєструє все, що ви вводите, і надає хакерам доступ до ваших особистих даних. Keylogging стає загрозою, якщо є зловмисний намір. Отже, якщо ви встановлюєте кейлоггер на свій пристрій, це законно. Однак якщо кейлоггер встановлений за спиною фактичного власника для крадіжки даних, це незаконно.
Як видалити кейлоггер?
Keylogger буде невидимим, якщо ви не будете достатньо технічно підковані, щоб точно знати, де шукати. Тоді ви можете бути інфіковані й ніколи не знати. Але якщо ви підозрюєте клавіатурний шпигун, ось що робити:

Першочергове завдання — переконатися, що вашу систему очищено від будь-якої інфекції, щоб нові паролі не були скомпрометовані. Далі придбайте собі, наприклад, надійну програму кібербезпеки Gridinsoft Anti-malware. Нарешті, після очищення системи подумайте про те, щоб зв’язатися зі своїми фінансовими установами, щоб попередити про потенційно шахрайську діяльність.
Чому кейлоггер небезпечний?
Оскільки кейлоггер може збирати інформацію про вас і надсилати її в інше джерело, кейлоггер є величезною загрозою конфіденційності та безпеці. Крім того, потрапивши в чужі руки, кіберзлочинці можуть використовувати кейлоггер для отримання особистої інформації для крадіжки даних або шахрайства.

Якщо у вас все ще є запитання або пропозиції, надішліть свої листи нашому менеджеру служби підтримки: support@gridinsoft.com