Ferrari досі заперечує той факт, що її атакували програми-вимагачі

Ferrari досі заперечує той факт, що її атакували програми-вимагачі
Ferrari завзято заперечує, що їх мережу зламали RansomEXX

Виробник спортивних та гоночних автомобілів Ferrari завзято заперечує, що його пограбували. У той же час хак-група RansomEXX додала автовиробника до списку своїх жертв і стверджує, що вкрала у Ferrari 7 ГБ даних.

Нагадаю, що ми також говорили про 13 проблем, що загрожують медичним приладам, автомобілям та промисловим системам, а також, наприклад, про те, що Volvo Cars зазнає атаки Snatch і про те, що підліток отримує віддалений доступ до 25 автомобілів Tesla.

Представники RansomEXX заявили про злом Ferrari у минулі вихідні. Хакери стверджують, що вкрали у компанії численні документи, у тому числі контракти, рахунки-фактури, інсайдерську інформацію, посібники з ремонту та багато іншого.

Представники Ferrari повідомили ЗМІ, що їм відомо про цей передбачуваний витік даних, але компанія наголосила, що наразі не розслідує жодних атак програм-вимагачів чи інцидентів по кібербезпеці.

Ferrari не має жодних доказів злому своїх систем або атак з боку програм-вимагачів. Ми наголошуємо, що жодних збоїв у нашому бізнесі та операціях не було. Компанія працює над виявленням причин цих подій і при потребі здійснить всі необхідні дії”. – заявила комапнія.

Цікаво, що повідомлення RansomEXX не містить вимог про викуп, а хакери замовчують про те, як їм нібито вдалось зламали Ferrari.

Нагадаю, що раніше це угруповання атакувало такі відомі компанії, як Gigabyte, Hellman Worldwide та модний бренд Zegna. І хоча в минулому цю конкретну групу не було викрито в брехні, загалом хакери іноді видають бажане за дійсне. Наприклад, у серпні 2022 року оператори програми-вимагача Cl0p заявили, що атакували Thames Water, найбільшого у Великій Британії постачальника послуг з очищення води та каналізацій. Як виявилося, вони переплутали дві компанії, а насправді була атакована ще одна британська компанія South Staffordshire Water.

Опубліковано
В категорії Новини

Автор Стефанія А.

Пишу про те, як зробити життя онлайн комфортним і безпечним. Вірю, що сучасний цифровий світ вартий того, щоб бути його частиною.

Переглянути всі записи Стефанія А..

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *