ІТ-армія вивела з ладу майже 450 російських ресурсів за два тижні

ІТ-армія вивела з ладу майже 450 російських ресурсів за два тижні
IT-армія вивела з ладу понад 450 російських ресурсів

За останні два тижні, з 15 по 28 серпня, IT-армія вивела з ладу понад 450 російських ресурсів. Про це повідомляє Укрінформ в своєму телеграм-каналі. Серед переліку пошкоджених сервісів були центральний банк, сервіс пошуку роботи та популярні сервіси переказу грошей.

В список заблокованих ресурсів також увійшли: партія “справедливая Россия – патриоты – за правду”, рітейл-компанія DNS, російські сайти у тимчасово окупованому Криму та низка пропагандистських ЗМІ.

Внаслідок кібератаки на центральний банк рф, робота з фінустановами та реєстрами була паралізована та дестабілізувала роботу інших банків росії. Проте, банку вдалося відключити обмін електронними документами та свої сервіси. Слід зазначити, що після того, як IT-армія зуміла призупинити аналоги банківських сервісів, росіяни втратил змогу оформляти міжнародні віртуальні карти і переказувати кошти.

Російський сайт по пошуку роботи SuperJob, який діяв у тимчасово захоплених територіях теж зазанав багів. Це цілком добра новина, адже завдяки цьому сервісу росіяни могли швидко відкривати вакансії для працевлаштування своїх людей. Таким чином вони хотіли повноцінно встановити свою владу.

Сайт рітейл-компанії DNS, який дозволяв росіянам безперешкодно та незаконно імпортувати іноземні товари в рф, був зламаний та виведений з ладу. Фахівці з кібербезпеки вивели з ладу РИА “Новости”, ТАСС, “Московский комсомолец” та їх деякі проекти. Ці ресурси втратили понад мільйон потенційних споживачів пропаганди.

24 серпня, IT-армія розмістила привітання з Днем Незалежності України на всіх головних сторінках російських сайтів, які зараз діють у Криму.

З 1 по 14 серпня українці фахівці по кібербезпеці заблокували близько 600 онлайн-ресурсів російської федерації, серед яких Пенсійний фонд рф, Пошта росії. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

Автор Стефанія А.

Пишу про те, як зробити життя онлайн комфортним і безпечним. Вірю, що сучасний цифровий світ вартий того, щоб бути його частиною.

Переглянути всі записи Стефанія А..

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *