Мінфін США стали жертвою хакерів із РФ

Мінфін США стали жертвою хакерів із РФ
Killnet здійснили атаку на МінФін США

Фінансове відомство вважає, що спрямовану проти нього DDos-атаку здійснювало російське угруповання Killnet. Голос Америки повідомив, що Міністерство фінансів США минулого місяця відбило кібератаки російського хакерського угруповання. Про це стало відомо 1 листопада. Атака не завдала значних збоїв і її вдалося вчасно відбити. Про це заявив представник міністерства фінансів Тодд Конклін.

Російське угруповання Killnet взяло на себе відповідальність за порушення роботи веб-сайтів в деяких американських штатах і аеропортах. Міністерство фінансів Сполучених Штатів Америки приписує цьому угрупуванню вчинені DDos атаки проти них.

Конклін охарактеризував атаку на Мінфін як “Досить низькорівневу DDoS-активність, спрямовану на вузли критичної інфраструктури Мінфіну”.

Після цього він зазначив наступне:“Відповідно до нових процедур, ухвалених при адміністрації Байдена, Мінфін швидко надав IP-адреси, використані в атаці”.

Інцидент стався за кілька днів до аналогічних атак Killnet на американські фірми, які надають фінансові послуги.

Нагадаємо, напередодні група російських хакерів атакувала сайт парламенту Ізраїлю перед виборами в країні. Атаку було відбито. Ще раніше російські хакери атакували сайти президента, уряду, деяких ключових міністерств та Конституційного суду Болгарії.

Автор Стефанія А.

Пишу про те, як зробити життя онлайн комфортним і безпечним. Вірю, що сучасний цифровий світ вартий того, щоб бути його частиною.

Переглянути всі записи Стефанія А..

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *