Хакери вкрали 130 репозиторіїв на GitHub

Хакери вкрали 130 репозиторіїв на GitHub
Вразливості у Dropbox стали причиною зламу GitHub

Після того, як зловмисники атакували GitHub, Dropbox виявив значні порушення безпеки. Хакери завдяки фішинговій атаці змогли отримати облікові дані співробітника компанії, і отримали доступ до облікових записів GitHub.

Як повідомляє BleepingComputer, зловмисники зламали обліковий запис 14 жовтня. Підозрілу активність GitHub помітили ще за за день до надсилання сповіщення.

«На сьогоднішні наше розслідування виявило, що код, до якого отримали доступ, містив деякі облікові дані, насамперед, ключі API, які використовували розробники Dropbox», — повідомили у компанії Dropbox.

Dropbox зазнав чималих втрат. Насамперед це код і дані, які включали кілька тисяч імен і адрес електронної пошти співробітників компанії, поточних і минулих клієнтів, потенційних клієнтів і постачальників до яких входять код і дані. Слід зазначити, що Dropbox має понад 700 млн зареєстрованих користувачів.

Саме завдяки фішинговій атаці, яка була націлена на кількох співробітників і базувалася на підроблених електронних листах, хакерам вдалось успішно зламати їх облікові записи. Електронні листи імітували сповіщення від платформи безперервної інтеграції та доставки CircleCI, і перенаправляли їх на фішингову цільову сторінку, де їм було запропоновано ввести ім’я користувача та пароль GitHub.

«Ці репозиторії включали наші власні копії сторонніх бібліотек, трохи модифікованих для використання Dropbox, внутрішні прототипи та деякі інструменти та конфігураційні файли, які використовує команда безпеки», — додала компанія.

Dropbox додали, що хакери ніколи не мали доступу до облікових записів користувачів, платіжної системи та паролів. Також вони оголосили на тому, що їх основні програми та інфраструктура не постраждали в результаті цього злому.

Опубліковано
В категорії Новини Позначено GitHub

Автор Стефанія А.

Пишу про те, як зробити життя онлайн комфортним і безпечним. Вірю, що сучасний цифровий світ вартий того, щоб бути його частиною.

Переглянути всі записи Стефанія А..

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *