Уряд Японії вирішив боротися з використанням дискет

Уряд Японії вирішив боротися з використанням дискет
Дискети

Як виявилося, понад 1900 адміністративних процедур у Японії, як і раніше, вимагають використання гнучких дисків. Нещодавно призначений голова Міністерства цифрової реформи Японії Таро Коно вирішив оголосити «війну» дискетам та іншим формам застарілих носіїв та перенести процес подання заявок до онлайн.

Нагадаю, що ми вже розповідали про курйози із «застарілими» технологіями — наприклад, ми писали про те, що припинення підтримки Adobe Flash викликало перебої в роботі китайської залізничної системи, а також, наприклад, про те, що Влада Південно-Африканської Республіки створює свій власний браузер, щоб продовжувати використовувати Flash.

За даними японських ЗМІ, Таро Коно оголосив про нову ініціативу під час прес-конференції минулого вівторка. Прем’єр-міністр Фуміо Кісіда вже заявив про свою повну підтримку цієї ініціативи.

Раніше переходу на більш сучасні носії інформації перешкоджали юридичні проблеми, тому державні органи Японії, як і раніше, використовують компакт-диски, міні-диски та дискети для отримання матеріалів від населення та бізнесу. Наприклад, у грудні минулого року японська газета Mainichi повідомила, що поліція Токіо втратила дві дискети з інформацією про 38 претендентів на здобуття соціального житла.

Коно обіцяє, що група, яка працює під його керівництвом, надасть план вирішення цих проблем до кінця 2022 року.

Ми швидко розглянемо цю практику. Де можна купити дискету?”- цитують його слова журналісти.

Слід зазначити, що Коно не вперше намагається модернізувати законодавство та документообіг у Японії, оскільки у багатьох випадках процедури передачі суворо регламентовані, а прийняті протоколи давно застаріли. Наприклад, у 2021 році колишній прем’єр-міністр Йосіхіде Суга спробував скоротити використання особистих марок та факсимільних апаратів. Однак його перебування на посаді виявилося недовгим і програма не була реалізована.

Нагадаю також, що зовсім недавно, коли Microsoft остаточно «поховала» Internet Explorer, припинення підтримки IE спровокувало справжній хаос у Японії, оскільки IE, як і раніше, використовувався багатьма компаніями та держорганами.

Опубліковано
В категорії Новини

Автор Стефанія А.

Пишу про те, як зробити життя онлайн комфортним і безпечним. Вірю, що сучасний цифровий світ вартий того, щоб бути його частиною.

Переглянути всі записи Стефанія А..

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *