STAY SAFE Keep your privacy well = W E D E T E C T = NEW AND RISING THREATS
img

Інструмент видалення та запобігання зловмисному ПЗ

Захистіть свій ПК з Windows від зловмисного програмного забезпечення за допомогою Gridinsoft, найкращого інструменту для видалення та запобігання зловмисному програмному забезпеченню.

Завантажити > Видалення шкідливого ПЗ

Наш найкращий інструмент для видалення зловмисного програмного забезпечення

Один клік надає вам потужність Gridinsoft Anti-malware, яка знищує передові зловмисне програмне забезпечення та блокує завантаження зловмисного програмного забезпечення, перш ніж воно зашкодить. Його справді дуже просто використовувати.

Захистіть свій комп’ютер від шкідливого програмного забезпечення

Захистіть свій ПК від шкідливого програмного забезпечення, шпигунського програмного забезпечення, вірусів, програм-вимагачів та інших загроз. Усе в реальному часі.

Перевірка в один клік

Натискання однієї кнопки розкриває вразливі місця на вашому комп’ютері, зокрема небезпечні налаштування, підозрілі доповнення та зловмисне програмне забезпечення, і допомагає їх усунути.

Зупиніть шкідливе ПЗ!

Розширені можливості машинного навчання нашого програмного забезпечення адаптуються до найновіших загроз і зупиняють їх, перш ніж вони потраплять на ваш ПК.

Поверніть контроль над своїм цифровим життям

Приєднайтеся до понад 10 мільйонів інших користувачів Gridinsoft, захищених від шкідливого програмного забезпечення, вірусів та інших загроз.

Низка рішень для захисту

Вилікуйте свій ПК від будь-якого виду шкідливе програмне забезпечення

Засіб для видалення шкідливих програм

Наш Засіб для видалення шкідливих програм виявляє, видаляє та запобігає шкідливе програмне забезпечення. Захистіть свій комп’ютер сьогодні за допомогою Gridinsoft Anti-malware.

Ми об’єднали найбільшу в світі мережу виявлення загроз і захист від зловмисного програмного забезпечення за допомогою машинного навчання в єдиний легкий інструмент сканування та видалення шкідливе програмне забезпечення, який не сповільнить роботу вашого ПК.

Як видалити шкідливе програмне забезпечення

Крок 1 — Інсталюйте Gridinsoft Anti-malware

Завантажте та інсталюйте Gridinsoft Anti-malware. Потім натисніть кнопку «Стандартне сканування», і система виявлення вірусів швидко просканує шкідливе програмне забезпечення.

Gridinsoft Anti-malware — Інсталюйте

Крок 2 — Перегляньте знайдені загрози

Після сканування зловмисного програмного забезпечення Gridinsoft повідомляє про виявлені загрози.

Gridinsoft Anti-malware — Перегляньте знайдені загрози

Крок 3 — Видаліть загрози

Коли ви натиснете «Очистити зараз», наш антивірусний інструмент очистить знайдений шкідливе програмне забезпечення і загрози, щоб ваш комп’ютер був у безпеці.

Gridinsoft Anti-malware — Видаліть загрози
Платиновий сертифікат OPSWAT

Ми робимо те, що добре знаємо

OPSWAT, одна з найавторитетніших організацій, що виступає проти вторгнення зловмисного програмного забезпечення, нагородила наш продукт платиновий сертифікат.

Ми пишаємося цим результатом і залишатимемося на наших принципах, щоб дозволити кожному користувачеві зберігати свою конфіденційність.

Засіб для видалення шкідливих програм якому довіряють мільйони користувачів

Gridinsoft - дуже гарний антивірус…
⭐⭐⭐⭐⭐

Gridinsoft - дуже гарна програма антивіруса. Її легко встановити та чудово очищує.

akdr bozo
Gridinsoft Anti-Malware
⭐⭐⭐⭐⭐

Gridinsoft Anti-Malware - я використовую цей софт вже кілька років. Я вважаю, що це відмінний захисний софт. Він повністю очищує кожний куточок комп'ютера від шкідливих програм, якщо вони є.

Rıza Uyar
Чудова програма, чудова підтримка
⭐⭐⭐⭐⭐

Чудова програма з простим інтерфейсом. Мій систему очистили за одне сканування. Виникли проблеми з активацією, але їхня підтримка вирішила це за кілька хвилин. 5 зірок, просто і зрозуміло.

Helena Mormuliak
Професійно та ефективно
⭐⭐⭐⭐⭐

Я обміняв кілька листів з їхньою технічною підтримкою. Вони завжди відповідали, хоча іноді це тривало два дні, і, нарешті, вони вирішили мій проблему, і мені вдалося позбутися шкідливих програм, які викликали проблеми на моєму комп'ютері.

Borut Bric

Часті Питання

Що таке шкідливе програмне забезпечення?
Шкідливе програмне забезпечення (часто зване зловмисним програмним забезпеченням) – це будь-яке програмне забезпечення, призначене для шкоди вашому комп’ютеру чи безпеці (викрадення ваших даних, вимагання, шахрайство тощо).
Що таке тип шкідливого програмного забезпечення?
До найпоширеніших типів шкідливих програм належать віруси, черв'яки, трояни, вимагачі, ботнети, рекламне ПЗ, шпигунське ПЗ, руткіти, безфайлове зловмисне програмне забезпечення та інші.

Якщо у вас все ще є запитання або пропозиції, надішліть свої листи нашому менеджеру служби підтримки: support@gridinsoft.com