5 найгірших міфів інформаційної безпеки

За останні роки ми почали помічати велику кількість міфів щодо інформаційної безпеки. Якщо ви думаєте, що достатньо скачати безкоштовну версію популярного антивірусу і далі зі спокійною совістю качати сумнівні ігри та програми, то ви дуже помиляєтеся. У 21 столітті бути усвідомленим у сфері інформаційної безпеки це потреба. Саме з цією метою ми хочемо розвінчати найпопулярніші міфи. Тож почнемо:)

  »Mіф 1. Ви не такі вразливі, як думаєте

Перше, що ми всі знаємо про Інтернет – тут не все так чесно та безпечно, як здається. Фактично, ми очікуємо потрапити на хакерів щоразу, коли заходимо до мережі. Насправді справжніх вірусів не так багато і ви, крапля, в океані користувачів навряд чи на них потрапите. Але, інша справа мальвар та різне рекламне ПЗ. Воно уповільнює роботу системи, зберігає ваші особисті дані, показує багато реклами та ще більше заражає вашу систему. Такого типу зарази з’являються щодня і рідко який антивірус може їх розпізнати та видалити. Для видалення цих загроз потрібні спеціальні програми – antimalware.

  »Міф 2. Захисне програмне забезпечення уповільнює роботу вашого комп’ютера

Ще один міф дуже популярний міф – захисне ПЗ, уповільнить швидкість вашої системи або пристрою. Частково це правда, але лише частково. Антивірусні програми використовують деякі ресурси, але не поглинають усі ресурси, як стверджують багато хто стверджує. Все залежить від технологій, які використовує те чи інше програмне забезпечення. В ідеалі, ви не повинні помітити різниці у швидкості роботи ПК та GridinSoft Anti-Malware з цим справляється і навіть поділяє систему швидше.

  »Міф 3. Будь-який новий пристрій 100% безпечний

Всі звикли вважати, що якщо з’явився новий ПК, він на 100% чистий від усіх загроз або шкідливого ПЗ. На жаль, це негаразд. Навіть новітні пристрої мають проблеми, і тому важливо встановити захисне ПЗ і запустити сканування ASAP! Більше того, якщо ви заплатили за “налаштування” телефону або ПК в магазині, ймовірність мати вірус зростає в рази.

  »Міф 4. Збережені паролі тільки для вашого пристрою

У більшості випадків, коли вводимо наш пароль онлайн, ми отримуємо можливість зберегти його на пристрої. Ми вважаємо, що це тільки для нас, але насправді воно зберігається на веб-сайті. Це забезпечує полегшує доступ стороннім користувачам до вашої особистої інформації. А якщо ви використовуєте один пароль на всіх сайтах, то ризикуєте ваші банківські рахунки. Так що збереження пароля зрештою не зовсім безпечне!

  »Міф 5. Хмарні сервіси не заслуговують на довіру

Існує загальна думка, що хмарні послуги ненадійні, оскільки дуже багато випадків злому хмарних облікових записів і просочування особистої інформації. Це лише половина правди. Однак, якщо є щось, що найбезпечніше в Інтернеті для резервного копіювання ваших даних – це хмарний обліковий запис. Майже всі хмарні послуги надають вам шифрування даних, що все ж таки краще, ніж зберігання даних у телефоні або ПК.

Автор Полина Лисовская

Я працюю менеджером з маркетингу вже багато років і люблю шукати для вас цікаві теми

Переглянути всі записи Полина Лисовская.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *