5 Найгірших Міфів Інформаційної Безпеки

5 Найгірших Міфів Інформаційної Безпеки
5 Найгірших Міфів Інформаційної Безпеки

Протягом останніх років ми помітили зростаючу кількість міфів щодо інформаційної безпеки. Якщо ви вважаєте, що просто завантажте безкоштовну версію популярного антивірусу і далі можете спокійно скачувати сумнівні ігри та програми, то ви глибоко помиляєтеся. У 21 столітті стати осведомленим про інформаційну безпеку є необхідністю. Ми хочемо розвіяти найпоширеніші міфи з цього питання, тож давайте розпочнемо 😊

Міф 1. Ви не такі вразливі, як ви можете подумати

Перше, що ми всі знаємо про Інтернет, – тут не все так просто та безпечно, як може здаватися. Фактично, ми не постійно стикаємось з хакерами при кожному вході в мережу. Але справжніх вірусів не так багато, і ймовірності їхнього впливу на вас великої. Однак існують інші загрози, такі як шкідливі програми та рекламне ПЗ, які можуть сповільнити роботу вашої системи, зберігати особисті дані та завантажувати її рекламою. Ці загрози з’являються щодня, і не кожен антивірус може їх впізнати та видалити. Для боротьби з ними потрібні спеціальні програми – anti-malware.

Міф 2. Захисне програмне забезпечення сповільнює роботу вашого комп’ютера

Ще одним поширеним міфом є те, що антивірусне програмне забезпечення сповільнює швидкість вашої системи або пристрою. Це частково правда, але не цілком. Антивірусні програми, без сумніву, використовують ресурси, але вони не забирають усі ресурси, як це можуть стверджувати деякі. Все залежить від того, які технології використовуються в програмному забезпеченні. У ідеалі ви не повинні помітити значних різниць у швидкості роботи ПК, і GridinSoft Anti-Malware добре справляється з цим завданням та навіть прискорює роботу системи.

Міф 3. Будь-який новий пристрій 100% безпечний

Багато людей вважають, що новий комп’ютер або пристрій є абсолютно чистими від будь-яких загроз або шкідливого ПЗ. Нажаль, це не завжди правда. Навіть новітні пристрої можуть мати проблеми, тому важливо встановити захисне програмне забезпечення і запустити сканування! Навіть якщо ви оплатили “налаштування” в магазині, це не гарантує відсутності вірусів.

Міф 4. Збережені паролі лише на вашому пристрої

Зазвичай, коли ми вводимо пароль онлайн, нам пропонують зберегти його на пристрої. Ми можемо подумати, що це тільки для нашого використання, але насправді він зберігається на веб-сайті. Це може створити загрозу для вашої особистої інформації, особливо якщо ви використовуєте один пароль на різних сайтах. Так що збереження паролів може бути не так безпечним, як здається.

Міф 5. Хмарні сервіси недостойні довіри

Існує думка, що хмарні сервіси ненадійні через можливість взлому облікових записів і доступу до особистої інформації. Однак це не завжди так. Насправді, одним з найбезпечніших методів збереження даних в Інтернеті є хмарні резервні копії, оскільки більшість хмарних сервісів шифрують дані, що є більш безпечним, ніж зберігання їх на пристрої.

Більше інформації

Автор Полина Лисовская

Я працюю менеджером з маркетингу вже багато років і люблю шукати для вас цікаві теми

Переглянути всі записи Полина Лисовская.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *