GridinSoft запускає онлайн-сканер вірусів

Грідінсофт запускає онлайн сканер файлів на віруси

Як частина команди GridinSoft, я з гордістю оголошую про реліз нашого власного онлайн-сервісу сканування на віруси! Тепер ви можете сканувати файл і отримати всю інформацію про нього безкоштовно, використовуючи GridinSoft Online Virus Checker. Давайте розглянемо його основні функції та дізнаємось, в чому він кращий і коли сканер – це найкращий варіант для використання.

GridinSoft випускає безкоштовний онлайн-сканер файлів на віруси

Перевірка файлу, який ви щойно завантажили, є надзвичайно важливою, особливо коли маєте справу з незнайомими джерелами. Відкривати антивірусне програмне забезпечення та запускати повний скан для одного файлу не є раціональним за часом – і саме тут блищить онлайн-сервіс сканування на віруси. GridinSoft пропонує свій безкоштовний онлайн-сканер вірусів для всіх – просто завантажте файл, що вас цікавить, і ви побачите результат!

Онлайн сканер файлів на віруси GridinSoft

Наш онлайн-сканер вірусів підтримує використання хмарних баз даних і додаткових евристичних модулів – так само, як і наш антивірус GridinSoft Anti-Malware для ПК. Це створює позитивний контраст з можливостями сканування нашим антивірусом на платформі VirusTotal. Там з технічних причин не використовуються наші хмарні бази даних та багатоетапні евристичні механізми. Крім того, GridinSoft Online Virus Checker доступний на кількох мовах – ще одна зручність для всіх.

Проте на жаль, на веб-платформі все ще неможливо впровадити повноцінний аналіз файлу під час його виконання. Для кращого захисту і можливості сканування всієї системи користуйтеся GridinSoft Anti-Malware.

Як перевірити файли на віруси?

Використання онлайн-сканера вірусів GridinSoft досить просте. Все, що вам потрібно зробити, – це перейти за цим посиланням і натиснути “Вибрати файл”, щоб відкрити вікно завантаження. Знайдіть і натисніть на файл, який ви хочете просканувати, а потім натисніть “Відкрити“.

Завантаження файлу для сканування

За кілька секунд сканер покаже результат. Є 3 можливі результати — Безпечний, Зловмисний і Підозрілий.

Значення результатів досить очевидне, але варто окремо пояснити останній вид результату. Якщо під час сканування за нашими базами нічого підозрілого виявлено не було, а інші антивіруси відмічають файл як шкідливий, ви побачите позначку “Підозрілий”. Це означає, що з цим файлом Ви повинні поводитися з особливою обережністю.

Нижче висновку про файл ви зможете знайти його деталі. Аналіз розкриває структуру PE, підписи сертифікатів, структура файлу та інформацію про версію. Це може бути корисним для розуміння походження файлу.

Інформація про файл

Розкажіть нам про ваш досвід користування

Ми будемо раді отримати вашу думку щодо нашого безкоштовного онлайн-сканера вірусів. Будь-яку нову функціональність слід тестувати, а також адаптувати до потреб наших користувачів. Поділіться своєю думкою та пропозиціями через нашу контактну форму або залиште їх у розділі коментарів під цим записом. Ми вдячні за будь-яку інформацію, що стосується Online Virus Checker!

Автор Стефанія А.

Пишу про те, як зробити життя онлайн комфортним і безпечним. Вірю, що сучасний цифровий світ вартий того, щоб бути його частиною.

Переглянути всі записи Стефанія А..

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *