Російська группа Killnet атакувала Starlink та сайт Білого Дому

Російська группа Killnet атакувала Starlink та сайт Білого Дому
Провайдер Starlink та Білий Дім стали жертвами російських хакерів

Члени російського угруповання KillNet здійснили кібератаку на сервіси провайдера Starlink та сайт Білого Дому. Щоб вивести їх зі складу, росіяни вдалися до масованої DDoS-атаки.

Російська группа Killnet атакувала Starlink та сайт Білого Дому
приклад того як виглядав сайт під час атаки

Члени угруповання оприлюднили скріншот, де видно, що веб-ресурс Білого дому недоступний. В хакерській групі також зазначили, що колективна тестова атака на сайті Білого дому тривала 30 хвилин. Довше утримувати сайт у непрацездатному стані у хакерів не виходило, оскільки вони не брали до уваги чутливість системи фільтрації до явних надходжень шкідливого трафіку. Від DDoS-атак веб-ресурс Білого дому захищено військовою системою виробництва Automatic Inc.

Фішингова кампанія підробляла ідентичність понад 400 відомих компаній
Перенаправлення рекламного домену Fangxiao

Атака Killnet на послуги Starlink призвела до того, що протягом деякого часу абоненти не мали змоги авторизуватися на сайті. Російські хакери назвали адміністраторів веб-ресурсу «рабами Ілона Маска». Вони оперативно відновили функцію авторизації, проте увійти на сайт абоненти все одно не могли через відключену, російськими хакерами базу даних.

Автор Стефанія А.

Пишу про те, як зробити життя онлайн комфортним і безпечним. Вірю, що сучасний цифровий світ вартий того, щоб бути його частиною.

Переглянути всі записи Стефанія А..

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *