STAY SAFE Keep your privacy well = W E D E T E C T = NEW AND RISING THREATS
img

Захист ПК та видалення програм-вимагачів

Спробуйте нашу програму захисту від програм-вимагачів для виявлення та захисту від деструктивних атак. Захистіть себе від вимагачів та інших онлайн-атак, які загрожують вашому комп'ютеру, вашим файлам і вашій конфіденційності.

Завантажити > Anti-Ransomware

Захист від вимагачів: як захистити ваші дані в 2024

Gridinsoft роками зупиняє атаки вимагачів, і з віком ми лише покращуємося. Наше рішення Anti-Ransomware захищає користувачів і організації від найскладніших атак вимагачів, забезпечуючи безперервність і продуктивність бізнесу.

Захистіть свою Windows від програм-вимагачів

Захистіть свій ПК з Windows від програм-вимагачів, вірусів, шкідливих програм, шпигунського програмного забезпечення та інших загроз. Усе в реальному часі.

Оновлення щогодини

Нові та вдосконалені програми-вимагачі атакують Інтернет щодня, але ми оновлюємо наше програмне забезпечення кожні кілька хвилин, щоб забезпечити вам надійний захист.

Програми-вимагачі не мають шансів

Багато рівнів механізмів безпеки гарантують, що ми виловлюємо програми-вимагачі задовго до того, як вони заподіяють вам будь-яку шкоду.

Ми сила!

Ми зупинимо будь-яке зловмисне програмне забезпечення, яке ставить під загрозу ваш ПК, дані або душевний спокій.

Низка рішень для захисту

Вилікуйте свій ПК від будь-якого виду вимагач

Інструмент захисту від програм-вимагачів

Наш Інструмент захисту від програм-вимагачів виявляє, видаляє та запобігає вимагач. Захистіть свій комп’ютер сьогодні за допомогою Gridinsoft Anti-malware.

Ми об’єднали найбільшу в світі мережу виявлення загроз і захист від зловмисного програмного забезпечення за допомогою машинного навчання в єдиний легкий інструмент сканування та видалення вимагач, який не сповільнить роботу вашого ПК.

Як видалити програми-вимагачі

Крок 1 — Інсталюйте Gridinsoft Anti-malware

Завантажте та інсталюйте Gridinsoft Anti-malware. Потім натисніть кнопку «Стандартне сканування», і система виявлення вірусів швидко просканує програми-вимагачі.

Gridinsoft Anti-malware — Інсталюйте

Крок 2 — Перегляньте знайдені загрози

Після сканування зловмисного програмного забезпечення Gridinsoft повідомляє про виявлені загрози.

Gridinsoft Anti-malware — Перегляньте знайдені загрози

Крок 3 — Видаліть загрози

Коли ви натиснете «Очистити зараз», наш антивірусний інструмент очистить знайдений програми-вимагачі і загрози, щоб ваш комп’ютер був у безпеці.

Gridinsoft Anti-malware — Видаліть загрози
Платиновий сертифікат OPSWAT

Ми робимо те, що добре знаємо

OPSWAT, одна з найавторитетніших організацій, що виступає проти вторгнення зловмисного програмного забезпечення, нагородила наш продукт платиновий сертифікат.

Ми пишаємося цим результатом і залишатимемося на наших принципах, щоб дозволити кожному користувачеві зберігати свою конфіденційність.

Захист від вимагачів якому довіряють мільйони користувачів

Gridinsoft - дуже гарний антивірус…
⭐⭐⭐⭐⭐

Gridinsoft - дуже гарна програма антивіруса. Її легко встановити та чудово очищує.

akdr bozo
Gridinsoft Anti-Malware
⭐⭐⭐⭐⭐

Gridinsoft Anti-Malware - я використовую цей софт вже кілька років. Я вважаю, що це відмінний захисний софт. Він повністю очищує кожний куточок комп'ютера від шкідливих програм, якщо вони є.

Rıza Uyar
Чудова програма, чудова підтримка
⭐⭐⭐⭐⭐

Чудова програма з простим інтерфейсом. Мій систему очистили за одне сканування. Виникли проблеми з активацією, але їхня підтримка вирішила це за кілька хвилин. 5 зірок, просто і зрозуміло.

Helena Mormuliak
Професійно та ефективно
⭐⭐⭐⭐⭐

Я обміняв кілька листів з їхньою технічною підтримкою. Вони завжди відповідали, хоча іноді це тривало два дні, і, нарешті, вони вирішили мій проблему, і мені вдалося позбутися шкідливих програм, які викликали проблеми на моєму комп'ютері.

Borut Bric

Часті Питання

Що таке програми-вимагачі?
Програми-вимагачі – це різновид зловмисного програмного забезпечення, яке не дозволяє отримати доступ до комп’ютера чи особистих файлів і вимагає викуп за відновлення доступу. Програми-вимагачі також можуть поставити під загрозу кібербезпеку, отримуючи доступ до вашої мережі та заражаючи інші пристрої.
Як я можу запобігти програмному забезпеченню-вимагачу?
Найкращий спосіб уникнути програм-вимагачів та іншого зловмисного програмного забезпечення — використовувати потужний інструмент захисту від програм-вимагачів, дотримуючись безпечних звичок в Інтернеті, наприклад не натискати дивні посилання чи завантажувати невідомі файли.
Як працює програма-вимагач?
Програми-вимагачі проникають у вашу мережу чи комп’ютер різними способами, найпопулярнішим є завантаження через спам або піратське програмне забезпечення. Як правило, програмне забезпечення-вимагач заражає ПК за допомогою виконуваного файлу, який міг бути в zip-архіві, вбудованому в макроси документа Microsoft Office. Потім програми-вимагачі шифрують ваші дані, додають розширення до файлів і роблять їх недоступними.
Як захиститися від програм-вимагачів у Windows 10 або 11?
По-перше, не відвідуйте небезпечні, підозрілі або підроблені веб-сайти. Не відкривайте вкладені файли, яких ви не очікували або від людей, яких ви не знаєте. Не відкривайте шкідливі чи підозрілі посилання в електронних листах, публікаціях у Facebook, Twitter та інших соціальних мережах. Для Windows 10 або 11 увімкніть «Контрольований доступ до папок», щоб захистити важливі локальні папки від програм-вимагачів. Увімкніть «Захист під час роботи» в Gridinsoft Anti-malware.
А якщо вже пізно?
Якщо всі ваші файли зашифровано, можливо, ще не пізно! Для певних видів програм-вимагачів існують безкоштовні інструменти розшифровки, доступні в Інтернеті. І не турбуйтеся про заяви, що ці інструменти пошкодять ваші файли, оскільки це лише блеф, який намагається змусити вас заплатити.
Що робити, якщо ви вже заплатили викуп?
Якщо ви вже заплатили викуп, спробуйте зв’язатися зі своїм банком. Якщо ви оплатили кредитною карткою, ваш банк може заблокувати транзакцію та повернути вам гроші.

Якщо у вас все ще є запитання або пропозиції, надішліть свої листи нашому менеджеру служби підтримки: support@gridinsoft.com