pages.articles.uk.ransomware.djvu.8 Cdmx Вірус Ransomware (.cdmx) Файл - Як це працює?

Cdmx Вірус Ransomware (.cdmx Файл)

Cdmx Вірус використовує алгоритм шифрування Salsa20. Ця сім'я Ransomware STOP/Djvu є однією з найпопулярніших інфекцій!

Можливо, вам буде цікаво ознайомитися з нашими іншими антивірусними засобами:
Trojan Killer, Trojan Scanner and Online Virus Scanner.

Про Cdmx Ransomware:


НазваCdmx Вірус
Версія0841
Розширення файлу.cdmx
Контактsupport@freshingmail.top, datarestorehelpyou@airmail.cc
Сім'яSTOP/Djvu Ransomware
Примітка_readme.txt
Офлайн IDmMsRxMUuXypapZbGOAfxD9pczHmW8zVRP7Pgjwt1
Останній візит20 April 2024
Алгоритмшифрування Salsa20. Якщо Cdmx не може підключитися до сервера зловмисників перед початком процесу шифрування, він використовує офлайн ключ. Цей ключ однаковий для всіх жертв(!), що дозволяє розшифрувати файли .cdmx у майбутньому.
ВикупВід $999 до $1999 (у біткоїнах)
Збитки
 1. ⮞ Може видалити тіньові копії томів, щоб унеможливити жертвам спроби відновити дані;
 2. ⮞ Додає список доменів до файлу HOSTS для блокування доступу до певних сайтів, пов'язаних із безпекою;
 3. ⮞ Встановлює пароль-крадіжний троян, такий як Redline Stealer, Vidar Stealer, Smokeloader, Azorult та інші;
ПоширенняЗавантажувачі від третіх осіб, інсталятори, мережі peer-to-peer, експлойти RDP тощо,
Відкритий RSA-ключ-----BEGIN PUBLIC KEY----- MIIBIjANBgkqhkiG9w0BAQEFAAOCAQ8AMIIBCgKCAQEAnyUOiB2xE7x0hu/sWjMd sFuLWuCJ5W6ojiVZfPkO3WsiKQE44ncZ7vAvQJa0bzVOF1YKNM9ycEaFo3i1IYPt xz/jq68R20b+hkZtNTv54hcU7/Ez+0pdyzteV5Zhg7wXU130hV2tpLc73CPJWPbH 1Cb/TPj2BV1MyBjdQNygBMKZXr5AiecEZscmy3tPXp6G+PWkUj06eqE1m7OGGguB 99Z7DX1/1zY5jmMj5lpDmJWwWf7WaMni1yYPeNWGd67CNvvOmb+YjuTg4HXMAgQ2 WnCip4mCf70IqmZ2U/J0OUQFuCkNaQb0Q0aLFcT4bMDszWR/xOhuh2YWJQ0LO+gm JQIDAQAB -----END PUBLIC KEY-----
Інші варіанти
 • Cdqw Ransomware (.cdqw зашифровані файли)
 • Lomx Ransomware (.lomx зашифровані файли)
 • Loqw Ransomware (.loqw зашифровані файли)
 • Cdmx Вірус Ransomware (.cdmx) Файл - Як це працює?

  Що таке Cdmx ransomware?

  Cdmx - це приклад родини вірусів-вимагачів STOP/Djvu. Він шифрує ваші файли за допомогою шифру Salsa20 та додає до них розширення .cdmx. Ці файли не можна відкрити жодним звичайним способом. Окрім шифрування файлів, цей шкідливий код також налаштовує системні налаштування, щоб послабити їхні механізми захисту. Зміни, які він вносить, можуть призвести до збоїв у системі у майбутньому і робити комп'ютер менш зручним для повсякденного використання.

  Шифр, який використовує Cdmx ransomware, достатньо міцний, щоб запобігти його взлому методом брутфорсу. Однак можливих ключів занадто багато, тому їхню генерацію неможливо виконати, і перевірка, чи підходить один з них до вашого випадку, неможлива. Деякі програми для розшифровки, які містять вже скомпрометовані ключі, можуть дати вам невеликий шанс на відновлення ваших файлів. Проте набагато більше небезпеки скрито в змінах, які вносить вірус-вимагач до налаштувань вашої системи. Не можливість встановлення програм або відкриття певних веб-сайтів є критичною, особливо якщо у вас немає важливих даних або резервних копій.

  Запобігання впровадженню вірусів-вимагачів - це найкращий спосіб впоратися з ними раз і назавжди. Більшість випадків інфікування вірусом Cdmx пов'язані з програмами для взлому і нелегальним програмним забезпеченням. Ці програми зазвичай поширюються через файлообмінні мережі та сторонні веб-сайти, відомі як "колекціонери програм". Усі програми, що зберігаються там, пропонуються безкоштовно, оскільки їх вже було взломано, і було вимкнено процедуру перевірки ліцензії. Проте для хакера немає проблеми додати до програми зловмисний код. Їх платять за це, тому їхня мотивація легко зрозуміла.

  Процес шифрування

  Ransomware Cdmx використовує алгоритм шифрування Salsa20. Це не найсильніший метод, але він все ще надає надзвичайну кількість можливих ключів для розшифрування. Щоб перебороти 78-значний номер ключа, потрібно 3,5 неквінтильйони років (1*10^65), навіть якщо використовувати найпотужніший звичайний ПК. Квантові комп'ютери можуть показати трохи кращі результати, але вони все ще занадто повільні, щоб повернути ваші файли, поки ви живі.

  Точний алгоритм шифрування наступний: вірус сканує кожну теку на наявність файлів, які він може зашифрувати. Потім, коли він знаходить ціль, він створює копію вашого файлу, видаляє оригінал, шифрує копію та залишає її замість видаленого оригіналу. Така процедура виконується для того, щоб запобігти ситуаціям, коли ви вже відкрили файл, і вірус не може прочитати його через обмеження Windows. До кожної зашифрованої копії вірус додає специфічне розширення - ".cdmx". Потім ransomware створює файл _readme.txt у теці, де знаходиться зашифрований файл, і переходить до наступної теки.

  .CDMX Файли

  Такий метод шифрування може бути використаний для відновлення файлів. Оскільки оригінальний файл видаляється, ви можете спробувати відновити його за допомогою інструментів для відновлення файлів. Чим менше часу пройшло - тим більше шансів повернути файли, тому поспішайте!

  Ще один специфічний момент, який може допомогти вам використовувати файли навіть після шифрування, це той факт, що Cdmx ransomware шифрує лише перших 150 КБ кожного файлу. Тому ви можете спробувати запустити великий файл, такий як відео чи музика, без шифрування. Схожа функція також працює з іншими сім'ями ransomware - Dharma, Conti та Makop шифрують ті ж 150 КБ.

  Викупне повідомлення: _readme.txt

  Викупне повідомлення є однаковим для всієї сім'ї ransomware. Фактично, це один з головних ознак, за якими визначається, до якої сім'ї відноситься певний ransomware. Ось типове повідомлення для сім'ї STOP/Djvu:

  ATTENTION!

  Don't worry, you can return all your files!
  All your files like pictures, databases, documents and other important are encrypted with strongest encryption and unique key.
  The only method of recovering files is to purchase decrypt tool and unique key for you.
  This software will decrypt all your encrypted files.
  What guarantees you have?
  You can send one of your encrypted file from your PC and we decrypt it for free.
  But we can decrypt only 1 file for free. File must not contain valuable information.
  You can get and look video overview decrypt tool:
  https://we.tl/t-99MNqXMrdS
  Price of private key and decrypt software is $1999.
  Discount 50% available if you contact us first 72 hours, that's price for you is $999.
  Please note that you'll never restore your data without payment.
  Check your e-mail "Spam" or "Junk" folder if you don't get answer more than 6 hours.


  To get this software you need write on our e-mail:
  support@freshingmail.top

  Reserve e-mail address to contact us:
  datarestorehelpyou@airmail.cc

  Your personal ID:
  ****************

  🔗 HowToFix.Guide: Як розшифрувати .cdmx Файли?

  Індикатори (IOC)

  Назва файлуMD5Розмір файлу
  📜 SAMPLE.EXE7de935075c200804f2b9467062993751736100352
  📜 SAMPLE.EXE9e0c22b4f2258ef84fb922ed02e65ced3643920
  📜 SAMPLE.EXEed20b8ed6fa26cde66fb01fc806c73c0775946240
  📜 SAMPLE.EXEee4df7e66fae1dd2dd4184a582efe89b799232
  📜 SAMPLE.EXEd2243b032f9b9226d85de43b5b88480d726528