pages.articles.uk.ransomware.djvu.7 Eqza Вірус Ransomware (.eqza) Файл - Як це працює?

Eqza Вірус Ransomware (.eqza Файл)

Eqza Вірус використовує алгоритм шифрування Salsa20. Ця сім'я Ransomware STOP/Djvu є однією з найпопулярніших інфекцій!

Можливо, вам буде цікаво ознайомитися з нашими іншими антивірусними засобами:
Trojan Killer, Trojan Scanner and Online Virus Scanner.

Про Eqza Ransomware:


НазваEqza Вірус
Версія0825
Розширення файлу.eqza
Контактsupport@freshmail.top, datarestorehelp@airmail.cc
Сім'яSTOP/Djvu Ransomware
Примітка_readme.txt
Офлайн IDMI4io8cIlhyYsGaDxoKsbpWzfIe5lGPE0dYtrht1
Останній візит02 May 2024
Алгоритмшифрування Salsa20. Якщо Eqza не може підключитися до сервера зловмисників перед початком процесу шифрування, він використовує офлайн ключ. Цей ключ однаковий для всіх жертв(!), що дозволяє розшифрувати файли .eqza у майбутньому.
ВикупВід $490 до $980 (у біткоїнах)
Збитки
 1. ⮞ Може видалити тіньові копії томів, щоб унеможливити жертвам спроби відновити дані;
 2. ⮞ Додає список доменів до файлу HOSTS для блокування доступу до певних сайтів, пов'язаних із безпекою;
 3. ⮞ Встановлює пароль-крадіжний троян, такий як Redline Stealer, Vidar Stealer, Smokeloader, Azorult та інші;
ПоширенняЗавантажувачі від третіх осіб, інсталятори, мережі peer-to-peer, експлойти RDP тощо,
Відкритий RSA-ключ-----BEGIN PUBLIC KEY----- MIIBIjANBgkqhkiG9w0BAQEFAAOCAQ8AMIIBCgKCAQEAskFkcFhloPWCCQYEyPbL POqVuinH+oAUyMrEwpOuKCB4kKDkjvNJC555KuLkw8gLrGxhMklHZjvi7hKlLqMo MJ3U7CrKT1Qq3My9VX6O8CvK1Ez1E4dYfIbj5qs4My701o6BebXsFjBefEzSORqy 5vB4uJz2GvSXJQcZypkipDtpkAVzzwaGG/YkAcEJ0Kprknk39+Oi21VunZj7Qfj2 pNnSTKe1PXqptLQ8+NLdTGVbLrMbe2GrO9pdFwJ81CQ/0NE9pdAkW0VQ1LAUm97W ypGLw9l4aVWLF8HOuFy0JxphDQ/NlWOxg0AX4SV1Of/JGtB9+QHFFR2n9EcW8688 QQIDAQAB -----END PUBLIC KEY-----
Інші варіанти
 • Jzie Ransomware (.jzie зашифровані файли)
 • Jzeq Ransomware (.jzeq зашифровані файли)
 • Yzoo Ransomware (.yzoo зашифровані файли)
 • Eqza Вірус Ransomware (.eqza) Файл - Як це працює?

  Що таке Eqza ransomware?

  Eqza атака вірусу-вимагача є досить небажаним випадком. Він шифрує файли, а потім вимагає від вас викуп у Bitcoin - близько $1000 у еквіваленті. Відмивання грошей - єдина мета кіберзлочинців, які поширюють цей шкідливе програмне забезпечення - вони не полюють на особисту інформацію чи інші конфіденційні дані.

  Шифр, який використовує цей вірус, неможливо розшифрувати. Не лише тип шифрування ускладнює цей процес - ключі розшифрування зберігаються на віддаленому сервері, під контролем злочинців. Брутфорс чи будь-який інший спосіб знайти ключ розшифрування є безглуздим через величезну кількість можливих ключів (2*10^78).

  Eqza шкідливе програмне забезпечення також змінює кілька важливих параметрів на вашому комп'ютері, що ускладнює пошук рішення розшифрування. Блокування запуску файлів установки та запобігання доступу до антивірусних форумів та сайтів - це найшкідливіше, що він робить. Тим часом кілька змін у інших конфігураціях системи навряд чи полегшать використання вашого ПК.

  Важливо знати, як ви отримали цей вірус, хоча б для запобігання повторному впровадженню шкідливого програмного забезпечення. Цей вірус, як правило, поширюється через веб-сайти, що поширюють "безкоштовні" версії відомих програм. Наприклад, встановлення зламаного Photoshop може здатися безпечним. Однак ніколи не можна бути впевненим, чи не додав користувач програму в зловмисний код виконуваного файлу програми.

  Процес шифрування

  Ransomware Eqza використовує алгоритм шифрування Salsa20. Це не найсильніший метод, але він все ще надає надзвичайну кількість можливих ключів для розшифрування. Щоб перебороти 78-значний номер ключа, потрібно 3,5 неквінтильйони років (1*10^65), навіть якщо використовувати найпотужніший звичайний ПК. Квантові комп'ютери можуть показати трохи кращі результати, але вони все ще занадто повільні, щоб повернути ваші файли, поки ви живі.

  Точний алгоритм шифрування наступний: вірус сканує кожну теку на наявність файлів, які він може зашифрувати. Потім, коли він знаходить ціль, він створює копію вашого файлу, видаляє оригінал, шифрує копію та залишає її замість видаленого оригіналу. Така процедура виконується для того, щоб запобігти ситуаціям, коли ви вже відкрили файл, і вірус не може прочитати його через обмеження Windows. До кожної зашифрованої копії вірус додає специфічне розширення - ".eqza". Потім ransomware створює файл _readme.txt у теці, де знаходиться зашифрований файл, і переходить до наступної теки.

  .EQZA Файли

  Такий метод шифрування може бути використаний для відновлення файлів. Оскільки оригінальний файл видаляється, ви можете спробувати відновити його за допомогою інструментів для відновлення файлів. Чим менше часу пройшло - тим більше шансів повернути файли, тому поспішайте!

  Ще один специфічний момент, який може допомогти вам використовувати файли навіть після шифрування, це той факт, що Eqza ransomware шифрує лише перших 150 КБ кожного файлу. Тому ви можете спробувати запустити великий файл, такий як відео чи музика, без шифрування. Схожа функція також працює з іншими сім'ями ransomware - Dharma, Conti та Makop шифрують ті ж 150 КБ.

  Викупне повідомлення: _readme.txt

  Викупне повідомлення є однаковим для всієї сім'ї ransomware. Фактично, це один з головних ознак, за якими визначається, до якої сім'ї відноситься певний ransomware. Ось типове повідомлення для сім'ї STOP/Djvu:

  ATTENTION!

  Don't worry, you can return all your files!
  All your files like pictures, databases, documents and other important are encrypted with strongest encryption and unique key.
  The only method of recovering files is to purchase decrypt tool and unique key for you.
  This software will decrypt all your encrypted files.
  What guarantees you have?
  You can send one of your encrypted file from your PC and we decrypt it for free.
  But we can decrypt only 1 file for free. File must not contain valuable information.
  You can get and look video overview decrypt tool:
  https://we.tl/t-Y6UIMfI736
  Price of private key and decrypt software is $980.
  Discount 50% available if you contact us first 72 hours, that's price for you is $490.
  Please note that you'll never restore your data without payment.
  Check your e-mail "Spam" or "Junk" folder if you don't get answer more than 6 hours.


  To get this software you need write on our e-mail:
  support@freshmail.top

  Reserve e-mail address to contact us:
  datarestorehelp@airmail.cc

  Your personal ID:
  ****************

  🔗 HowToFix.Guide: Як розшифрувати .eqza Файли?

  Індикатори (IOC)

  Назва файлуMD5Розмір файлу
  📜 SAMPLE.EXEad1f4ef175202d30916a890305ca230b766976
  📜 SAMPLE.EXE11e35770f4fb59144fcc12ab938c2e831273856
  📜 SAMPLE.EXE80962d834ca8f31dfc078249fd45b4ac663708