pages.articles.uk.ransomware.djvu.F Gujd Вірус Ransomware (.gujd) Файл - Як це працює?

Gujd Вірус Ransomware (.gujd Файл)

Gujd Вірус використовує алгоритм шифрування Salsa20. Ця сім'я Ransomware STOP/Djvu є однією з найпопулярніших інфекцій!

Можливо, вам буде цікаво ознайомитися з нашими іншими антивірусними засобами:
Trojan Killer, Trojan Scanner and Online Virus Scanner.

Про Gujd Ransomware:


НазваGujd Вірус
Версія0316
Розширення файлу.gujd
Контактmanager@mailtemp.ch, managerhelper@airmail.cc
Сім'яSTOP/Djvu Ransomware
Примітка_readme.txt
Офлайн IDNcBG8wI6Q1WFhUNlCRyjmrWGeGew2vvCKtJgKot1
Останній візит07 July 2022
Алгоритмшифрування Salsa20. Якщо Gujd не може підключитися до сервера зловмисників перед початком процесу шифрування, він використовує офлайн ключ. Цей ключ однаковий для всіх жертв(!), що дозволяє розшифрувати файли .gujd у майбутньому.
ВикупВід $490 до $980 (у біткоїнах)
Збитки
 1. ⮞ Може видалити тіньові копії томів, щоб унеможливити жертвам спроби відновити дані;
 2. ⮞ Додає список доменів до файлу HOSTS для блокування доступу до певних сайтів, пов'язаних із безпекою;
 3. ⮞ Встановлює пароль-крадіжний троян, такий як Redline Stealer, Vidar Stealer, Smokeloader, Azorult та інші;
ПоширенняЗавантажувачі від третіх осіб, інсталятори, мережі peer-to-peer, експлойти RDP тощо,
Відкритий RSA-ключ-----BEGIN PUBLIC KEY----- MIIBIjANBgkqhkiG9w0BAQEFAAOCAQ8AMIIBCgKCAQEAvJ+tJpfNySRm95tL2Llp 8vCyN6OiSnP20Lx1VEP3t8FfL+lf/DZGLY+2CQp18ouaAHWW3KgcQK/t0CmyJjmo dENEvvk6NZTkOLkbPrfX07Kdsv00bbV3tgyqRxeH0LvQzWaXXHKX4bF1VSC3v1pP afteFxI7s5hrQVLRgsDib9FQ/6Op/i1vF8W82RaQQ8TBzYJA0rNX4t/gg4nwGNpP SVx4SuTDbt4uVyLdaL0W/2hCs6QwjrXPI6VtCdq+s0GiYaW5q9w0kAvfWcP68NDL 1amWV4I1eTTAbeBNzuc7MiQ7Nfaw0qhfGixFsw79SamYttej9BgnD+dZIH5HfayK SwIDAQAB -----END PUBLIC KEY-----
Інші варіанти
 • Iqll Ransomware (.iqll зашифровані файли)
 • Sspq Ransomware (.sspq зашифровані файли)
 • Ehiz Ransomware (.ehiz зашифровані файли)
 • Gujd Вірус Ransomware (.gujd) Файл - Як це працює?

  Що таке Gujd ransomware?

  Викупований софт має багато облич: Gujd вірус. У разі вірусу Gujd, це вірус, який націлюється на окремих користувачів і, як і будь-який інший вірус-викупник, шифрує файли, до яких він може дістатися на зараженому комп'ютері. Крім того, він вимикає ваші засоби безпеки та робить мережеве підключення дуже важким.

  Файли, які він шифрує, дуже важко відновити. Вірус використовує надійний алгоритм шифрування - Salsa20, ймовірно, неможливий для взлому методом грубої сили. Потім вірус відправляє ключі для розшифровки на свій командний сервер, який контролюється кіберзлочинцями. Ці хлопці нададуть вам ключ для розшифрування лише після викупу або після захоплення поліцією.

  Розповсюдження вірусу Gujd відбувається через досить стандартні канали, які використовуються іншими вірусами. "Безкоштовне" програмне забезпечення, яке можна отримати через файлообмінні мережі (eMule, ThePirateBay), є ідеальною оболонкою для вірусів-викупників, оскільки користувач ймовірно ігноруватиме всі попередження від систем безпеки. Після атаки вони, можливо, не побачать жодних ознак життя від антивірусної програми.

  Процес шифрування

  Ransomware Gujd використовує алгоритм шифрування Salsa20. Це не найсильніший метод, але він все ще надає надзвичайну кількість можливих ключів для розшифрування. Щоб перебороти 78-значний номер ключа, потрібно 3,5 неквінтильйони років (1*10^65), навіть якщо використовувати найпотужніший звичайний ПК. Квантові комп'ютери можуть показати трохи кращі результати, але вони все ще занадто повільні, щоб повернути ваші файли, поки ви живі.

  Точний алгоритм шифрування наступний: вірус сканує кожну теку на наявність файлів, які він може зашифрувати. Потім, коли він знаходить ціль, він створює копію вашого файлу, видаляє оригінал, шифрує копію та залишає її замість видаленого оригіналу. Така процедура виконується для того, щоб запобігти ситуаціям, коли ви вже відкрили файл, і вірус не може прочитати його через обмеження Windows. До кожної зашифрованої копії вірус додає специфічне розширення - ".gujd". Потім ransomware створює файл _readme.txt у теці, де знаходиться зашифрований файл, і переходить до наступної теки.

  .GUJD Файли

  Такий метод шифрування може бути використаний для відновлення файлів. Оскільки оригінальний файл видаляється, ви можете спробувати відновити його за допомогою інструментів для відновлення файлів. Чим менше часу пройшло - тим більше шансів повернути файли, тому поспішайте!

  Ще один специфічний момент, який може допомогти вам використовувати файли навіть після шифрування, це той факт, що Gujd ransomware шифрує лише перших 150 КБ кожного файлу. Тому ви можете спробувати запустити великий файл, такий як відео чи музика, без шифрування. Схожа функція також працює з іншими сім'ями ransomware - Dharma, Conti та Makop шифрують ті ж 150 КБ.

  Викупне повідомлення: _readme.txt

  Викупне повідомлення є однаковим для всієї сім'ї ransomware. Фактично, це один з головних ознак, за якими визначається, до якої сім'ї відноситься певний ransomware. Ось типове повідомлення для сім'ї STOP/Djvu:

  ATTENTION!

  Don't worry, you can return all your files!
  All your files like pictures, databases, documents and other important are encrypted with strongest encryption and unique key.
  The only method of recovering files is to purchase decrypt tool and unique key for you.
  This software will decrypt all your encrypted files.
  What guarantees you have?
  You can send one of your encrypted file from your PC and we decrypt it for free.
  But we can decrypt only 1 file for free. File must not contain valuable information.
  You can get and look video overview decrypt tool:
  https://we.tl/t-mNr1oio2P6
  Price of private key and decrypt software is $980.
  Discount 50% available if you contact us first 72 hours, that's price for you is $490.
  Please note that you'll never restore your data without payment.
  Check your e-mail "Spam" or "Junk" folder if you don't get answer more than 6 hours.


  To get this software you need write on our e-mail:
  manager@mailtemp.ch

  Reserve e-mail address to contact us:
  managerhelper@airmail.cc

  Your personal ID:
  ****************

  Індикатори (IOC)

  Назва файлуMD5Розмір файлу
  📜 SAMPLE.EXE69b3713712704f1002c43a39ce7eb629726016