pages.articles.uk.ransomware.djvu.D Sspq Вірус Ransomware (.sspq) Файл - Як це працює?

Sspq Вірус Ransomware (.sspq Файл)

Sspq Вірус використовує алгоритм шифрування Salsa20. Ця сім'я Ransomware STOP/Djvu є однією з найпопулярніших інфекцій!

Можливо, вам буде цікаво ознайомитися з нашими іншими антивірусними засобами:
Trojan Killer, Trojan Scanner and Online Virus Scanner.

Про Sspq Ransomware:


НазваSspq Вірус
Версія0304
Розширення файлу.sspq
Контактmanager@mailtemp.ch, helpmanager@airmail.cc
Сім'яSTOP/Djvu Ransomware
Примітка_readme.txt
Офлайн IDppmn5q6DzrybvhIkCuuqaearFxJ8Rc3difSaWft1
Останній візит11 June 2022
Алгоритмшифрування Salsa20. Якщо Sspq не може підключитися до сервера зловмисників перед початком процесу шифрування, він використовує офлайн ключ. Цей ключ однаковий для всіх жертв(!), що дозволяє розшифрувати файли .sspq у майбутньому.
ВикупВід $490 до $980 (у біткоїнах)
Збитки
 1. ⮞ Може видалити тіньові копії томів, щоб унеможливити жертвам спроби відновити дані;
 2. ⮞ Додає список доменів до файлу HOSTS для блокування доступу до певних сайтів, пов'язаних із безпекою;
 3. ⮞ Встановлює пароль-крадіжний троян, такий як Redline Stealer, Vidar Stealer, Smokeloader, Azorult та інші;
ПоширенняЗавантажувачі від третіх осіб, інсталятори, мережі peer-to-peer, експлойти RDP тощо,
Відкритий RSA-ключ-----BEGIN PUBLIC KEY----- MIIBIjANBgkqhkiG9w0BAQEFAAOCAQ8AMIIBCgKCAQEAtN2r1igWk+/u64ReCJf4 Y2Lnrj+JRwUDLmh0X/YtJqtvB1jjROrMKJGIYnnNaOm9sCqtAWOxVfYyFz9IFxhY aLXd+Vp5fmjAzj+F1gWdoB2GRcZBAsxMdSanTmNkRmwNlGgoAgaw+iJqWuHcmkH8 M7WoHu3w836s02EtOWGio5ZXdFyrwtt36q+FGihFq3HEYHfgcalLNl7ZXr2kNeEh mrREhR+lXCO16avbEu056LQ3FP/2YxKFQaG3y8QGIeBpDXO+lc+EhffK6LXuSElU Q06odn7uV7CsxxZo5KGfEUPHljGBsu8ET2bhLZ9ZCOG0flmuWkoagflMRPHmrjRi OwIDAQAB -----END PUBLIC KEY-----
Інші варіанти
 • Ehiz Ransomware (.ehiz зашифровані файли)
 • Nusm Ransomware (.nusm зашифровані файли)
 • Rejg Ransomware (.rejg зашифровані файли)
 • Sspq Вірус Ransomware (.sspq) Файл - Як це працює?

  Що таке Sspq ransomware?

  Sspq вірус вимагач завжди краще уникати. Цей вірус завдає значних шкідливих наслідків, пошкоджуючи не лише ваші файли, але й ваш гаманець. Більше того, він також проникає в конфігурації вашого комп'ютера та послаблює систему. Таким чином, краще запобігти його виникненню, ніж думати про те, як впоратися з наслідками його діяльності.

  Майже всі випадки інфікування вірусом Sspq пов'язані з використанням "безкоштовних" програм. Ці програми призначені для покупки, але хакери видаляють перевірку ліцензії, щоб їх можна було запустити та використовувати без будь-яких платежів. Під час обходу перевірки ліцензії хакери легко можуть додавати вредоносний код до програми. Який саме - залежить лише від того, на скільки їм заплатили. Вірус Sspq - це ще один приклад такого вірусу.

  Цей вірус використовує алгоритм шифрування Salsa20 для шифрування файлів. Він не є найсильнішим серед існуючих, але його сила значно збільшується завдяки ключу, зберігається на віддаленому сервері. Оскільки обслуговування вірусу контролює сервери, немає способу отримати доступ, крім як сплатити викуп. Спроба перебору пароля є безрезультатною через велику кількість можливих ключів (>1*10^78). Інструменти для розшифрування файлів можуть дати вам шанс, але ймовірність повернення файлів дуже низька.

  Процес шифрування

  Ransomware Sspq використовує алгоритм шифрування Salsa20. Це не найсильніший метод, але він все ще надає надзвичайну кількість можливих ключів для розшифрування. Щоб перебороти 78-значний номер ключа, потрібно 3,5 неквінтильйони років (1*10^65), навіть якщо використовувати найпотужніший звичайний ПК. Квантові комп'ютери можуть показати трохи кращі результати, але вони все ще занадто повільні, щоб повернути ваші файли, поки ви живі.

  Точний алгоритм шифрування наступний: вірус сканує кожну теку на наявність файлів, які він може зашифрувати. Потім, коли він знаходить ціль, він створює копію вашого файлу, видаляє оригінал, шифрує копію та залишає її замість видаленого оригіналу. Така процедура виконується для того, щоб запобігти ситуаціям, коли ви вже відкрили файл, і вірус не може прочитати його через обмеження Windows. До кожної зашифрованої копії вірус додає специфічне розширення - ".sspq". Потім ransomware створює файл _readme.txt у теці, де знаходиться зашифрований файл, і переходить до наступної теки.

  .SSPQ Файли

  Такий метод шифрування може бути використаний для відновлення файлів. Оскільки оригінальний файл видаляється, ви можете спробувати відновити його за допомогою інструментів для відновлення файлів. Чим менше часу пройшло - тим більше шансів повернути файли, тому поспішайте!

  Ще один специфічний момент, який може допомогти вам використовувати файли навіть після шифрування, це той факт, що Sspq ransomware шифрує лише перших 150 КБ кожного файлу. Тому ви можете спробувати запустити великий файл, такий як відео чи музика, без шифрування. Схожа функція також працює з іншими сім'ями ransomware - Dharma, Conti та Makop шифрують ті ж 150 КБ.

  Викупне повідомлення: _readme.txt

  Викупне повідомлення є однаковим для всієї сім'ї ransomware. Фактично, це один з головних ознак, за якими визначається, до якої сім'ї відноситься певний ransomware. Ось типове повідомлення для сім'ї STOP/Djvu:

  ATTENTION!

  Don't worry, you can return all your files!
  All your files like pictures, databases, documents and other important are encrypted with strongest encryption and unique key.
  The only method of recovering files is to purchase decrypt tool and unique key for you.
  This software will decrypt all your encrypted files.
  What guarantees you have?
  You can send one of your encrypted file from your PC and we decrypt it for free.
  But we can decrypt only 1 file for free. File must not contain valuable information.
  You can get and look video overview decrypt tool:
  https://we.tl/t-eglcxvZv1s
  Price of private key and decrypt software is $980.
  Discount 50% available if you contact us first 72 hours, that's price for you is $490.
  Please note that you'll never restore your data without payment.
  Check your e-mail "Spam" or "Junk" folder if you don't get answer more than 6 hours.


  To get this software you need write on our e-mail:
  manager@mailtemp.ch

  Reserve e-mail address to contact us:
  helpmanager@airmail.cc

  Your personal ID:
  ****************

  Індикатори (IOC)

  Назва файлуMD5Розмір файлу
  📜 SAMPLE.EXE7d889874c3b57f8791c3af627a409a28858624