pages.articles.uk.ransomware.djvu.B Hgfu Вірус Ransomware (.hgfu) Файл - Як це працює?

Hgfu Вірус Ransomware (.hgfu Файл)

Hgfu Вірус використовує алгоритм шифрування Salsa20. Ця сім'я Ransomware STOP/Djvu є однією з найпопулярніших інфекцій!

Можливо, вам буде цікаво ознайомитися з нашими іншими антивірусними засобами:
Trojan Killer, Trojan Scanner and Online Virus Scanner.

Про Hgfu Ransomware:


НазваHgfu Вірус
Версія0779
Розширення файлу.hgfu
Контактsupport@freshmail.top, datarestorehelp@airmail.cc
Сім'яSTOP/Djvu Ransomware
Примітка_readme.txt
Офлайн IDNk8w6hJsuGrE3s2SYWM3ehMUHvjgVRqqgX84dat1
Останній візит11 September 2023
Алгоритмшифрування Salsa20. Якщо Hgfu не може підключитися до сервера зловмисників перед початком процесу шифрування, він використовує офлайн ключ. Цей ключ однаковий для всіх жертв(!), що дозволяє розшифрувати файли .hgfu у майбутньому.
ВикупВід $490 до $980 (у біткоїнах)
Збитки
 1. ⮞ Може видалити тіньові копії томів, щоб унеможливити жертвам спроби відновити дані;
 2. ⮞ Додає список доменів до файлу HOSTS для блокування доступу до певних сайтів, пов'язаних із безпекою;
 3. ⮞ Встановлює пароль-крадіжний троян, такий як Redline Stealer, Vidar Stealer, Smokeloader, Azorult та інші;
ПоширенняЗавантажувачі від третіх осіб, інсталятори, мережі peer-to-peer, експлойти RDP тощо,
Відкритий RSA-ключ-----BEGIN PUBLIC KEY----- MIIBIjANBgkqhkiG9w0BAQEFAAOCAQ8AMIIBCgKCAQEAw1e+B7evmv3FQSAV1LbZ ajkNpio2wBxH2z9/+xaw+EoWuAV5BVXZOW38a45FtuAJyocnDeCPGHjpsKD549xI 5ryKrKq1knUaPZQpObzTTvWXILI8blGGpZpB22himH/dAe0AzqvaOE87Aw13OZkH KNi45klV+ySpKKr0CXjjH0z3zO2efL3SlGmdhKoMXozNZ1rkOCXHU1Fimhe6iCC0 jCzGrT1ou7O3wyMfTVm7HGnKRfa7vzpCZ5Ad2OxB9sSZRTOEa2duuMdTfX2ZJseJ T3lysi2dGgqTshpfsogHYQq33OD8C8JACcaaozM7f7ut8JS7BV04SpRJw21yJGrl TQIDAQAB -----END PUBLIC KEY-----
Інші варіанти
 • Hgkd Ransomware (.hgkd зашифровані файли)
 • Rzml Ransomware (.rzml зашифровані файли)
 • Rzew Ransomware (.rzew зашифровані файли)
 • Hgfu Вірус Ransomware (.hgfu) Файл - Як це працює?

  Що таке Hgfu ransomware?

  Hgfu вірус - це вірус типу "ransomware", який належить до родини STOP/Djvu. Як і будь-який інший вірус типу "викрадача", він спрямований на ваші гроші. Ця шкідлива програма шифрує ваші файли за допомогою потужного шифру, а потім вимагає від вас викуп (~$1000) за розшифрування файлів. Щоб запобігти розшифруванню файлів альтернативними методами, вірус Hgfu внесе деякі зміни до вашої системи.

  Ці зміни стосуються налаштувань безпеки. Спочатку вірус зупиняє Microsoft Defender і блокує сторонні інструменти безпеки, якщо ви користуєтесь такими. Потім він змінює групові політики, щоб заблокувати запуск файлів інсталяції програм антивірусних. Останнім кроком є блокування доступу до веб-сайтів, що містять інформацію про розшифрування файлів і видалення вірусу. Ці зміни можуть вплинути на подальше використання комп'ютера, тому краще їх видалити якнайшвидше.

  Декілька слів про шляхи поширення вірусу Hgfu: цей вірус не з'явився з нічого - ви, ймовірно, встановили його разом із якоюсь програмою. "Безкоштовні" програми, які повинні були спочатку коштувати гроші, створюються невідомими користувачами. Під час процесу взлому вони можуть додавати до виконуваного коду свого продукту все, що завгодно - шпигунські програми, майнери криптовалют, віруси-викрадачі або крадіжники. Краще уникати таких ризиків, особливо коли ви не можете покарати цих осіб через поліцію, наприклад.

  Процес шифрування

  Ransomware Hgfu використовує алгоритм шифрування Salsa20. Це не найсильніший метод, але він все ще надає надзвичайну кількість можливих ключів для розшифрування. Щоб перебороти 78-значний номер ключа, потрібно 3,5 неквінтильйони років (1*10^65), навіть якщо використовувати найпотужніший звичайний ПК. Квантові комп'ютери можуть показати трохи кращі результати, але вони все ще занадто повільні, щоб повернути ваші файли, поки ви живі.

  Точний алгоритм шифрування наступний: вірус сканує кожну теку на наявність файлів, які він може зашифрувати. Потім, коли він знаходить ціль, він створює копію вашого файлу, видаляє оригінал, шифрує копію та залишає її замість видаленого оригіналу. Така процедура виконується для того, щоб запобігти ситуаціям, коли ви вже відкрили файл, і вірус не може прочитати його через обмеження Windows. До кожної зашифрованої копії вірус додає специфічне розширення - ".hgfu". Потім ransomware створює файл _readme.txt у теці, де знаходиться зашифрований файл, і переходить до наступної теки.

  .HGFU Файли

  Такий метод шифрування може бути використаний для відновлення файлів. Оскільки оригінальний файл видаляється, ви можете спробувати відновити його за допомогою інструментів для відновлення файлів. Чим менше часу пройшло - тим більше шансів повернути файли, тому поспішайте!

  Ще один специфічний момент, який може допомогти вам використовувати файли навіть після шифрування, це той факт, що Hgfu ransomware шифрує лише перших 150 КБ кожного файлу. Тому ви можете спробувати запустити великий файл, такий як відео чи музика, без шифрування. Схожа функція також працює з іншими сім'ями ransomware - Dharma, Conti та Makop шифрують ті ж 150 КБ.

  Викупне повідомлення: _readme.txt

  Викупне повідомлення є однаковим для всієї сім'ї ransomware. Фактично, це один з головних ознак, за якими визначається, до якої сім'ї відноситься певний ransomware. Ось типове повідомлення для сім'ї STOP/Djvu:

  ATTENTION!

  Don't worry, you can return all your files!
  All your files like pictures, databases, documents and other important are encrypted with strongest encryption and unique key.
  The only method of recovering files is to purchase decrypt tool and unique key for you.
  This software will decrypt all your encrypted files.
  What guarantees you have?
  You can send one of your encrypted file from your PC and we decrypt it for free.
  But we can decrypt only 1 file for free. File must not contain valuable information.
  You can get and look video overview decrypt tool:
  https://we.tl/t-iTbDHY13BX
  Price of private key and decrypt software is $980.
  Discount 50% available if you contact us first 72 hours, that's price for you is $490.
  Please note that you'll never restore your data without payment.
  Check your e-mail "Spam" or "Junk" folder if you don't get answer more than 6 hours.


  To get this software you need write on our e-mail:
  support@freshmail.top

  Reserve e-mail address to contact us:
  datarestorehelp@airmail.cc

  Your personal ID:
  ****************

  🔗 HowToFix.Guide: Як розшифрувати .hgfu Файли?

  Індикатори (IOC)

  Назва файлуMD5Розмір файлу
  📜 SAMPLE.EXEd964dc85ce7dd77ffb40e6b38cb77e3f758272
  📜 SAMPLE.EXE7d30d9099185aa1cdc8f0333d3146328731136
  📜 SAMPLE.EXE1742487a8c888f255e19cbf1e34a7823657633