pages.articles.uk.ransomware.djvu.0 Iqll Вірус Ransomware (.iqll) Файл - Як це працює?

Iqll Вірус Ransomware (.iqll Файл)

Iqll Вірус використовує алгоритм шифрування Salsa20. Ця сім'я Ransomware STOP/Djvu є однією з найпопулярніших інфекцій!

Можливо, вам буде цікаво ознайомитися з нашими іншими антивірусними засобами:
Trojan Killer, Trojan Scanner and Online Virus Scanner.

Про Iqll Ransomware:


НазваIqll Вірус
Версія0305
Розширення файлу.iqll
Контактhelpteam@mail.ch, helpmanager@airmail.cc
Сім'яSTOP/Djvu Ransomware
Примітка_readme.txt
Офлайн IDppmn5q6DzrybvhIkCuuqaearFxJ8Rc3difSaWft1
Останній візит02 June 2022
Алгоритмшифрування Salsa20. Якщо Iqll не може підключитися до сервера зловмисників перед початком процесу шифрування, він використовує офлайн ключ. Цей ключ однаковий для всіх жертв(!), що дозволяє розшифрувати файли .iqll у майбутньому.
ВикупВід $490 до $980 (у біткоїнах)
Збитки
 1. ⮞ Може видалити тіньові копії томів, щоб унеможливити жертвам спроби відновити дані;
 2. ⮞ Додає список доменів до файлу HOSTS для блокування доступу до певних сайтів, пов'язаних із безпекою;
 3. ⮞ Встановлює пароль-крадіжний троян, такий як Redline Stealer, Vidar Stealer, Smokeloader, Azorult та інші;
ПоширенняЗавантажувачі від третіх осіб, інсталятори, мережі peer-to-peer, експлойти RDP тощо,
Відкритий RSA-ключ-----BEGIN PUBLIC KEY----- MIIBIjANBgkqhkiG9w0BAQEFAAOCAQ8AMIIBCgKCAQEAtN2r1igWk+/u64ReCJf4 Y2Lnrj+JRwUDLmh0X/YtJqtvB1jjROrMKJGIYnnNaOm9sCqtAWOxVfYyFz9IFxhY aLXd+Vp5fmjAzj+F1gWdoB2GRcZBAsxMdSanTmNkRmwNlGgoAgaw+iJqWuHcmkH8 M7WoHu3w836s02EtOWGio5ZXdFyrwtt36q+FGihFq3HEYHfgcalLNl7ZXr2kNeEh mrREhR+lXCO16avbEu056LQ3FP/2YxKFQaG3y8QGIeBpDXO+lc+EhffK6LXuSElU Q06odn7uV7CsxxZo5KGfEUPHljGBsu8ET2bhLZ9ZCOG0flmuWkoagflMRPHmrjRi OwIDAQAB -----END PUBLIC KEY-----
Інші варіанти
 • Sspq Ransomware (.sspq зашифровані файли)
 • Ehiz Ransomware (.ehiz зашифровані файли)
 • Nusm Ransomware (.nusm зашифровані файли)
 • Iqll Вірус Ransomware (.iqll) Файл - Як це працює?

  Що таке Iqll ransomware?

  Iqll розповсюджується вірус з родини вірусів STOP/Djvu ransomware. Ця родина вредоносного програмного забезпечення зазвичай спрямована на окремих осіб. Окрім статистики, це можна визначити також за конкретними методами розповсюдження та діями цього вірусу після ін'єкції. Він шифрує файли міцним шифром - Salsa20, який неможливо "взламати". Всі ключі для розшифрування зберігаються на віддаленому сервері, яким керують кіберзлочинці.

  Цей вірус також вносить деякі зміни у конфігурацію вашої системи. Однією з найбільш суттєвих є зупинення Microsoft Defender та блокування запуску файлів для встановлення антивірусного програмного забезпечення. Ці зміни робляться за допомогою політик груп - спеціального інтерфейсу в Windows для взаємодії з глибокими системними налаштуваннями.

  Iqll вірус зазвичай поширюється через сумнівні веб-сайти, які пропонують програми безкоштовно. Зазвичай вам потрібно купити ці програми, але ці веб-сторінки пропонують дуже спокусливу пропозицію - отримайте їх безкоштовно. Вони роблять програми придатними для використання без ліцензії, взламуючи їх вихідний код. Ці злочинці можуть легко додати будь-який вірус у момент редагування вихідного коду. Який саме? Залежно від того, скільки вони заплатили за конкретний вірус.

  Іншими джерелами вірусу Iqll є так звані інструменти для взлому. Додатки, такі як keygens, інструменти активації Windows, чітові двигуни та інші, є ідеальними носіями будь-якого вірусу. Використовуючи їх, ви не лише ризикуєте заразитися вірусом Iqll, але і можете бути оштрафовані за використання не ліцензованого програмного забезпечення місцевими владами.

  Процес шифрування

  Ransomware Iqll використовує алгоритм шифрування Salsa20. Це не найсильніший метод, але він все ще надає надзвичайну кількість можливих ключів для розшифрування. Щоб перебороти 78-значний номер ключа, потрібно 3,5 неквінтильйони років (1*10^65), навіть якщо використовувати найпотужніший звичайний ПК. Квантові комп'ютери можуть показати трохи кращі результати, але вони все ще занадто повільні, щоб повернути ваші файли, поки ви живі.

  Точний алгоритм шифрування наступний: вірус сканує кожну теку на наявність файлів, які він може зашифрувати. Потім, коли він знаходить ціль, він створює копію вашого файлу, видаляє оригінал, шифрує копію та залишає її замість видаленого оригіналу. Така процедура виконується для того, щоб запобігти ситуаціям, коли ви вже відкрили файл, і вірус не може прочитати його через обмеження Windows. До кожної зашифрованої копії вірус додає специфічне розширення - ".iqll". Потім ransomware створює файл _readme.txt у теці, де знаходиться зашифрований файл, і переходить до наступної теки.

  .IQLL Файли

  Такий метод шифрування може бути використаний для відновлення файлів. Оскільки оригінальний файл видаляється, ви можете спробувати відновити його за допомогою інструментів для відновлення файлів. Чим менше часу пройшло - тим більше шансів повернути файли, тому поспішайте!

  Ще один специфічний момент, який може допомогти вам використовувати файли навіть після шифрування, це той факт, що Iqll ransomware шифрує лише перших 150 КБ кожного файлу. Тому ви можете спробувати запустити великий файл, такий як відео чи музика, без шифрування. Схожа функція також працює з іншими сім'ями ransomware - Dharma, Conti та Makop шифрують ті ж 150 КБ.

  Викупне повідомлення: _readme.txt

  Викупне повідомлення є однаковим для всієї сім'ї ransomware. Фактично, це один з головних ознак, за якими визначається, до якої сім'ї відноситься певний ransomware. Ось типове повідомлення для сім'ї STOP/Djvu:

  ATTENTION!

  Don't worry, you can return all your files!
  All your files like pictures, databases, documents and other important are encrypted with strongest encryption and unique key.
  The only method of recovering files is to purchase decrypt tool and unique key for you.
  This software will decrypt all your encrypted files.
  What guarantees you have?
  You can send one of your encrypted file from your PC and we decrypt it for free.
  But we can decrypt only 1 file for free. File must not contain valuable information.
  You can get and look video overview decrypt tool:
  https://we.tl/t-eglcxvZv1s
  Price of private key and decrypt software is $980.
  Discount 50% available if you contact us first 72 hours, that's price for you is $490.
  Please note that you'll never restore your data without payment.
  Check your e-mail "Spam" or "Junk" folder if you don't get answer more than 6 hours.


  To get this software you need write on our e-mail:
  helpteam@mail.ch

  Reserve e-mail address to contact us:
  helpmanager@airmail.cc

  Your personal ID:
  ****************

  Індикатори (IOC)

  Назва файлуMD5Розмір файлу
  📜 SAMPLE.EXE099620a420b495280a671ac400991dbf855040